Menu
Your Cart

ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)

ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)
ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)
ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)
-20 %
ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)
ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)
ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)
ЛЕЖАЈ НОА 140 АРТИСАН (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
13,440ДЕН
16,800ДЕН
Без данок: 13,440ДЕН
  • На залиха: 25 дена за испорака
  • Шифра: 17919

Спецификации

Default
О Димензија145 х 205 х 56
Ф Димензија висина56
Ф Димензија длабочина205
Ф Димензија ширина145
Ф+О БојаАртисан
Ф+О Материјал на изработкаИверка
Ф-О Вид лежајПодница
Ф-О Димензија за спиење140 x 200
Ф-О Простор за складирањеДа

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност