Menu
Your Cart

ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)

ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
-20 %
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ТИМИ (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
19,600ДЕН
24,500ДЕН
Без данок: 19,600ДЕН
  • На залиха: 25 дена за испорака
  • Шифра: 17840

Спецификации

Default
О Вклучена подницаНе
О Димензија205 х 95 х 90
Ф Димензија висина90
Ф Димензија длабочина95
Ф Димензија ширина205
Ф+О БојаБела
Ф+О Материјал на изработкаМедијапан
Ф-О Вид лежајЗа подница
Ф-О Димензија за спиење90 x 200
Ф-О Простор за складирањеДа

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност