Menu
Your Cart

ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)

ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)
-20 %
ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
15,440ДЕН
19,300ДЕН
Без данок: 15,440ДЕН
  • На залиха: 25 дена за испорака
  • Шифра: 17917

Спецификации

Default
О Вклучена подницаНе
О Димензија207 х 170 х 107
О Простор за втор душекДа
Ф Димензија висина107
Ф Димензија длабочина170
Ф Димензија ширина207
Ф+О БојаАнтрацит
Ф+О Материјал на изработкаИверка
Ф-О Вид лежајЗа подница
Ф-О Димензија за спиење90 x 200

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност