Menu
Your Cart

КУЈНА БЛОК ЕВА 2.0 М

КУЈНА БЛОК ЕВА 2.0 М
КУЈНА БЛОК ЕВА 2.0 М
19,600ДЕН
Без данок: 19,600ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 15210

Достапни опции

Спецификации

Default
БрендStatus
Елемент за мијалникДа
КатегоријаКујни

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност