Menu
Your Cart

ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА

ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
-20 %
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЛИНА
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
13,960ДЕН
17,450ДЕН
Без данок: 13,960ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 17649

Спецификации

Default
О Вклучена подницаНе
О Димензија208 х 101 х 71,5
Ф Димензија висина71.5
Ф Димензија длабочина101
Ф Димензија ширина208
Ф+О БојаБела
Ф+О Материјал на изработкаИверка
Ф-О Вид лежајЗа подница
Ф-О Димензија за спиење90 x 200
Ф-О Простор за складирањеДа

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност