Мени
Your Cart

АГ АВАНТИ ДЕСНА

АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
-10 %
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
АГ АВАНТИ ДЕСНА
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
49,410ДЕН
54,900ДЕН
Без данок: 49,410ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 10756

Достапни опции

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Височина седиште на тросед45
Вклучен латофлексДа
Димензија260 х 225 х 77-97
Димензија елемент 2120
Димензија за спиење на гарнитура130 х 190
Длабочина на седиште на тросед55
Димензија на огледало120
3-тросед165 х 92 х 77-97
2-двосед225 х 98 х 77-97
Категорија на штофКатегорија 1
АголДесен
Простор за складирањеДа
Механизам за спиењеЕдноделен
Потпирач за главаДа
СедиштеСунѓер HR-35, деб. 12 cm
Подлога под седиштеЕластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
НаслонСунѓер С-25, деб. 11 cm обликуван
Подлога под наслонНееластична гуртна за наслон
Сунѓер на мех. за спиењеСунѓер Т-25, деб. 6 cm
НогариМетални, црни

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност