Menu
Your Cart

КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)

КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)
КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)
КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)
КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)
КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)
КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)
КЛАЦКАЛКА ПРИМЕ БЕЖ (0)
10,900ДЕН
Без данок: 10,900ДЕН
  • На залиха: 30 дена за испорака
  • Шифра: 17392

Спецификации

Default
О Димензија58 х 93 х 100
О НогариДрвени
Ф Димензија ширина58
Ф+О БојаБеж
Ф+О Материјал на изработкаМебел штоф

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност