Мени
Your Cart

ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК

ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК
-20 %
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КИК
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
19,600ДЕН
24,500ДЕН
Без данок: 19,600ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 17644

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Димензија205 х 95 х 90
Димензија за спиење90 х 200
БојаБела
Вид лежајПодница
Простор за складирањеДа
Вклучена подницаДа

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност