Menu
Your Cart

ЛЕЖАЈ МАКСИ 140 АРТИСАН

ЛЕЖАЈ МАКСИ 140 АРТИСАН
-20 %
ЛЕЖАЈ МАКСИ 140 АРТИСАН
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
18,800ДЕН
23,500ДЕН
Без данок: 18,800ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 17660

Достапни опции

Спецификации

Default
О Димензија237,5 х 145 х 104
Ф Димензија висина104
Ф Димензија длабочина145
Ф Димензија ширина237.5
Ф+О БојаАртисан
Ф+О Материјал на изработкаИверка
Ф-О Вид лежајПодница
Ф-О Димензија за спиење140 х 200
Ф-О Простор за складирањеДа

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност