Menu
Your Cart

ТРОСЕД ВАРНА

ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
-15 %
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
ТРОСЕД ВАРНА
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
16,900ДЕН
19,900ДЕН
Без данок: 16,900ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 14898

Спецификации

Default
О Височина седиште на тросед50
О Димензија210 х 90 х 82
О Димензија за спиење на гарнитура180 х 105
О Длабочина на седиште на тросед58
О НогариДрвени
Ф Димензија висина82
Ф Димензија длабочина90
Ф Димензија ширина210
Ф+0 Механизам за спиењеКлик-клак
Ф+О БојаСива
Ф+О Материјал на изработкаМебел штоф

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност