Menu
Your Cart

ТРОСЕД БАРОК СИВА

ТРОСЕД БАРОК СИВА
ТРОСЕД БАРОК СИВА
ТРОСЕД БАРОК СИВА
ТРОСЕД БАРОК СИВА
-30 %
ТРОСЕД БАРОК СИВА
ТРОСЕД БАРОК СИВА
ТРОСЕД БАРОК СИВА
ТРОСЕД БАРОК СИВА
ТРОСЕД БАРОК СИВА
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
13,900ДЕН
19,900ДЕН
Без данок: 13,900ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 15921

Спецификации

Default
О Димензија213 х 78 х 80
О Димензија за спиење на гарнитура103 x 183
О НогариПластични, црни
Ф Димензија висина80
Ф Димензија длабочина78
Ф Димензија ширина213
Ф+0 Механизам за спиењеКлик-клак
Ф+О БојаСива
Ф+О Материјал на изработкаМебел штоф

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност