Menu
Your Cart

Тоалетни и наткасни

Тоалетни и наткасни
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 52 x 41 x 40 cmБоја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб)Изработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка од 16мм, со две фиоки..
3,900ДЕН
Без данок:3,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 50 x 41,5 x 48,5 cmБоја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб)Изработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка 16мм, со две фиоки*Рок за испорака 60 работни денови..
4,900ДЕН
Без данок:4,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: Двоспртен кревет: 207,5 х 95,5 х 79 смБоја: - Пиемонт даб, Розова праскаОпис: Детски кревет изработен од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Се состои од двоспретен кревет,за два единечни душеци 90/200 cm со максимална висина од 23 cm! Подница не е вклучена ..
1,800ДЕН
Без данок:1,800ДЕН
НАТКАСНА БЕЛФ СЈАЈ - СИТИ 3007 (0) НАТКАСНА БЕЛФ СЈАЈ - СИТИ 3007 (0)
-15 %
Димензии: 40 x 35,5 x 41 cmБоја: Сонома со бела сјајИзработка: Натказна изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Со една фиока која може да се монтира и горе и долу*Рок на испорака 30 работни денови...
1,692ДЕН 1,990ДЕН
Без данок:1,692ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 61,6 х 52 х 42 cmБоја: БелаОпис: Спална изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм Белата боја дава свеж и светол изглед кој хармонично се вклопува со секој ентериер.Боја: БелаОпис: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. Белата..
4,600ДЕН
Без данок:4,600ДЕН
Димензии: 61,6 х 52 х 42 cmБоја: СинаОпис: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. Модерна наткасна инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на наткасната е блескаво сино обоен фини..
4,600ДЕН
Без данок:4,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 59.8 x 45.2 x 41.5 cmБоја: Даб со зеленаОпис: Наткасна изработен од висококвалитетна иверка 16мм. Има модерен изглед комбинирајќи ги боите.*Рок на испорака 60 работни денови..
5,200ДЕН
Без данок:5,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 45 x 35 x 46 cmБоја: Даб сономаИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со три фиоки..
4,600ДЕН
Без данок:4,600ДЕН
НАТКАСНА ЕКСЕ ОРЕВ - СИТИ 3055 (0) НАТКАСНА ЕКСЕ ОРЕВ - СИТИ 3055 (0)
-15 %
Бренд: Status
Димензии: 40 x 35,5 x 41 cmБоја: - Орев адмиралИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Со две фиоки.* Рок на испорака 30 работни денови..
1,785ДЕН 2,100ДЕН
Без данок:1,785ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 40 x 42 x 64 cmБоја: Даб со виолетоваИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка. Со две фиоки и тркалца за полесно поместување*Рок на испорака до 20 работни денови...
5,430ДЕН
Без данок:5,430ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 40 x 42 x 64 cmБоја: Даб со песок (сива)Изработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка. Со две фиоки и тркалца за полесно поместување*Рок на испорака до 20 работни денови...
5,430ДЕН
Без данок:5,430ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 40 x 42 x 64 cmБоја: Даб со плаваИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка. Со две фиоки и тркалца за полесно поместување*Рок на испорака до 20 работни денови...
5,430ДЕН
Без данок:5,430ДЕН
НАТКАСНА КОЛАЖ НАТКАСНА КОЛАЖ
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 39.8 x 32.5 x 45.4 cmБоја: Боја како на сликата (Теразо / Бела / Комано Слива)Изработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка..
3,306ДЕН 3,890ДЕН
Без данок:3,306ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 59 х 29 х 53 cmБоја: - Мултиколор (како на сликата)Опис: Натказна изработена од ламинирана иверка и челик обложен со прав. Натказната е дизајнирана со 3 фиоки која може да ги задоволи вашите потреби за складирање и да направи вашата соба да изгледа уредно и чисто. Освен тоа,..
5,900ДЕН
Без данок:5,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 48.4 x 41.5 x 45.1 cmБоја: Како на фотогафијатаОпис: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка 16мм. Наткасната го надополнува уредувањето на младинската соба во модерен стил, можете да поставите ноќна ламба, часовник или украсна свеќа.*Рок на испорака 60 работни денови..
4,300ДЕН
Без данок:4,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 60 x 41,5 x 62,5 cmБоја: БелаИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со три фиоки..
5,300ДЕН
Без данок:5,300ДЕН
НАТКАСНА ПАНАМА ДАБ РИВИЕРА (0)
-15 %
Димензии: 60 x 41,5 x 62,5 cmБоја: Даб ривиераИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со три фиоки..
4,760ДЕН 5,600ДЕН
Без данок:4,760ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 60 x 41,5 x 62,5 cmБоја: СиваИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со три фиоки..
4,900ДЕН
Без данок:4,900ДЕН
НАТКАСНА ПИЛОТ
-15 %
Биро: 50 x 40 x 40 cmБоја: Антрацит со перла и сиваИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка од 18мм со две фиоки..
3,732ДЕН 4,390ДЕН
Без данок:3,732ДЕН
Димензии: 50 x 41,5 x 48,5 cmБоја: Даб со сиваИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со две фиоки*Рок за испорака 60 работни денови..
4,900ДЕН
Без данок:4,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 60,5 x 41,5 x 43 cmБоја: БелаИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка 16мм со две фиоки..
4,990ДЕН
Без данок:4,990ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 48,5 x 41 x 44 cmБоја: Сива со дабИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка 16мм со една фиока..
5,600ДЕН
Без данок:5,600ДЕН
Димензии: 61,5 x 42 x 41 cmБоја: СиваИзработка: Наткасна изработена од висококвалитетна иверка 16мм со три фиоки*Рок за испорака 60 работни денови..
6,600ДЕН
Без данок:6,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
2 х Натказни: 66 x 45 x 48 cmБоја: Бела пиниаИзработка: Комплет од две наткасни од колекцијата Кашмир.Колекцијата Кашмир е наменет за љубителите на ретро стил, класика, удобност, како и безвременски форми отпорни на сезонски трендови. Натказните се изработени од ламиниран медијапан...
10,900ДЕН
Без данок:10,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 125 x 41 x 83 cmБоја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб)Изработка: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка 16мм. Со три фиоки и една вратичка..
9,200ДЕН
Без данок:9,200ДЕН
Димензија: 114 x 44 x 160 cmБоја: Масима дарк со кремИзработка: Тоалетна изработена во иверица масима дарк со дебелина 18 и 25 мм, лице делови со пвц фолија крем. апликации бронза со фазета...
14,900ДЕН
Без данок:14,900ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 100 (4 страни)