Мени
Your Cart

ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)

ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
-12 %
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
ТРП. МАСА ГОМЕЗ (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
18,360ДЕН
20,900ДЕН
Без данок: 18,360ДЕН
  • На залиха: 30 дена за испорака
  • Шифра: 17745

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Димензија120 х 80 х 74
Форма на плотнаПравоаголна
Материјал на ногариСтакло
Трп. маса изработена од стакло и полипропилен. Стаклената маса е модерна, воздушна и елегантна. Стаклото исто така лесно се чисти. Овој материјал дава софистициран изглед и со едноставна вазна со цвеќиња може да создаде моќен впечаток. Од друга страна, ќе мора често да го чистите бидејќи врвовите на прстите и прашината имаат тенденција да се лепат до него.

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност