Мени
Your Cart

ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)

ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
-10 %
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
ЛЕЖАЈ АСТЕРИКС 160Х200 СИВ (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
47,979ДЕН
53,310ДЕН
Без данок: 47,979ДЕН
  • На залиха: 20 дена за испорака
  • Шифра: 18131
Димензии: 223 х 200 х 132 cmБоја: СиваОпис: Лежај изработен од висококвалитетни материјали.Состав на душекот: 1. Навлака за душек (материјално платно + полиестерски влакна) 2. ПУ пена 25 kg/m3-4 cm 3. Мека филц 500g/m3 4. Џебна пружина 14 cm 5. ПУ пена 25 kg/m3 -10 cm 6. Платно

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност