Мени
Your Cart

ДЕТСКА СОБА МЕГАН - СИТИ 5026/5029 (0)

ДЕТСКА СОБА МЕГАН - СИТИ 5026/5029 (0)
ДЕТСКА СОБА МЕГАН - СИТИ 5026/5029 (0)
-10 %
ДЕТСКА СОБА МЕГАН - СИТИ 5026/5029 (0)
ДЕТСКА СОБА МЕГАН - СИТИ 5026/5029 (0)
ДЕТСКА СОБА МЕГАН - СИТИ 5026/5029 (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
25,110ДЕН
27,900ДЕН
Без данок: 25,110ДЕН
  • На залиха: 30 дена за испорака
  • Шифра: 14020

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Вклучено бироДа
Должина на плакар160
Димензја на лежај204,5 x 94,5 x 76
Димензија на плакар160 x 52,5 x 205
Димензија на биро130 x 58 x 76
Димензија за спиење90 х 200
БојаБела
Вид плакарОрмар
Вид лежајПодница
Простор за складирањеДа
Вклучена подницаНе
Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16 мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворање. Принт со линии на ормарот. Подница не е вклучена

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност