Мени
Your Cart

АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО

АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
-20 %
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
АГ МАНГО ДЕСНА ПРОМО
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
36,480ДЕН
45,600ДЕН
Без данок: 36,480ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 13530

Достапни опции

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Височина седиште на тросед47
Димензија252 х 180 х 94
Димензија за спиење на гарнитура130 х 220
Длабочина на седиште на тросед61
3-тросед154 х 107 х 73-92
2-двосед180 х 105 х 77-94
Категорија на штофКатегорија 2
АголДесен
Простор за складирањеДа
Механизам за спиењеЕдноделен
Потпирач за главаДа
СедиштеСунѓер HR-35, дебелина 10 cm
Подлога под седиштеЕластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
НаслонСунѓер С-25, дебелина 8 cm
Подлога под наслонЕластична гуртна за наслон
Сунѓер на мех. за спиењеСунѓер С-25
НогариМетални, црни

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност