Мени
Your Cart

MONDIVI

АГ ВЕГА АГ ВЕГА
-15 %
Бренд: MONDIVI
АГ изработена во штоф со дрвени ногари и апликации. Клик-Клак механизми за спиење на двата елементи...
67,915ДЕН 79,900ДЕН
Без данок:67,915ДЕН
АГ ВЕРНАЦА У-172 СО МЕХАНИЗАМ ДЕСНА
-10 %
Бренд: MONDIVI
Аголна Гарнитура со Електричен механизам Recliner изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,3 - 1,5 mm дебелина на делот за седење, за потпирање и потпирачите за раце. Овој тип на кожа има завршен заштитен слој, а нејзиниот релјеф има полиран и вдлабнат ефект. Изгледот е полн и полусја..
86,940ДЕН 96,600ДЕН
Без данок:86,940ДЕН
АГ ВЕРНАЦА У-172 СО МЕХАНИЗАМ ЛЕВА
-10 %
Бренд: MONDIVI
Аголна Гарнитура со Електричен механизам Recliner изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,3 - 1,5 mm дебелина на делот за седење, за потпирање и потпирачите за раце. Овој тип на кожа има завршен заштитен слој, а нејзиниот релјеф има полиран и вдлабнат ефект. Изгледот е полн и полусја..
86,940ДЕН 96,600ДЕН
Без данок:86,940ДЕН
АГ КАИРО ДЕСЕН АГ КАИРО ДЕСЕН
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
63,810ДЕН 70,900ДЕН
Без данок:63,810ДЕН
АГ КАИРО ЛЕВ АГ КАИРО ЛЕВ
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
63,810ДЕН 70,900ДЕН
Без данок:63,810ДЕН
АГ ЛАРИН ЛЕВА (0) АГ ЛАРИН ЛЕВА (0)
-10 %
АГ МИЛАНО ДЕСНА АГ МИЛАНО ДЕСНА
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
53,370ДЕН 59,300ДЕН
Без данок:53,370ДЕН
АГ МИЛАНО ДЕСНА ПРОМО АГ МИЛАНО ДЕСНА ПРОМО
-20 %
АГ МИЛАНО ЛЕВА АГ МИЛАНО ЛЕВА
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
53,370ДЕН 59,300ДЕН
Без данок:53,370ДЕН
АГ МИЛАНО ЛЕВА ПРОМО АГ МИЛАНО ЛЕВА ПРОМО
-20 %
Бренд: MONDIVI
..
45,040ДЕН 56,300ДЕН
Без данок:45,040ДЕН
АГ ОРФА ЛЕВА  (0) АГ ОРФА ЛЕВА  (0)
-10 %
АГ ПАЛЕРМО ДЕСНА 50023М
-10 %
Бренд: MONDIVI
Аг изработена од висококвалитетен штоф. Модерна и практична за одмор после напорниот ден...
64,710ДЕН 71,900ДЕН
Без данок:64,710ДЕН
АГ ПАЛЕРМО ЛЕВА 50023М
-10 %
Бренд: MONDIVI
Аг изработена од висококвалитетен штоф. Модерна и практична за одмор после напорниот ден...
64,710ДЕН 71,900ДЕН
Без данок:64,710ДЕН
АГ РИМИНИ 50770 АГ РИМИНИ 50770
-15 %
Бренд: MONDIVI
Гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, со вклучени два релакс механизми...
59,415ДЕН 69,900ДЕН
Без данок:59,415ДЕН
АГ РИМИНИ 50770М ГОЛЕМА АГ РИМИНИ 50770М ГОЛЕМА
-15 %
Бренд: MONDIVI
Гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, со вклучени два релакс механизми...
76,415ДЕН 89,900ДЕН
Без данок:76,415ДЕН
АГ СИЦИЛИЈА Х5120М АГ СИЦИЛИЈА Х5120М
-15 %
Бренд: MONDIVI
Аголна гарнитура изработена во квалитетен штоф, со 2 електрични релакс механизми!..
92,565ДЕН 108,900ДЕН
Без данок:92,565ДЕН
АГ ТЕСЛА АГ ТЕСЛА
-20 %
Бренд: MONDIVI
..
39,120ДЕН 48,900ДЕН
Без данок:39,120ДЕН
АГ ТЕСЛА ДЕСНА АГ ТЕСЛА ДЕСНА
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
46,710ДЕН 51,900ДЕН
Без данок:46,710ДЕН
АГ ТЕСЛА ЛЕВА АГ ТЕСЛА ЛЕВА
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
46,710ДЕН 51,900ДЕН
Без данок:46,710ДЕН
Бренд: MONDIVI
Аголна гарнитура со два троседа и ќош изработена во штоф. Механизми на троседите. Метални ногари...
89,900ДЕН
Без данок:89,900ДЕН
БИФЕ 2014 СО ОГЛЕДАЛО БИФЕ 2014 СО ОГЛЕДАЛО
-15 %
Бренд: MONDIVI
ифе со огледала, изработено од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите.Бифе внимателно одбрано за Вас со декоративни елементи, две вратички со ..
34,765ДЕН 40,900ДЕН
Без данок:34,765ДЕН
БИФЕ ЈАГУАР
-15 %
Бренд: MONDIVI
Бифе изработено од МДФ со златни хромирани ногари, златни апликации. Ова бифе ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот..
41,310ДЕН 48,600ДЕН
Без данок:41,310ДЕН
БИФЕ БУГАТИ БИФЕ БУГАТИ
-15 %
Бренд: MONDIVI
Бифе изработено од медијапан со бакарни ногари, со вклучено меко затворање, со една врата од страната на бифето, лизгачка плотна која се отвара за дополнителен простор за вашиот накит. Ова бифе ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторо..
35,615ДЕН 41,900ДЕН
Без данок:35,615ДЕН
БИФЕ ГУСТО (0) БИФЕ ГУСТО (0)
-10 %
Бренд: MONDIVI
Бифе изработено од медијапан и висококвалитетна иверка 16мм. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашиот дом. Неговиот дизајн хармонично ги комбинира гламурозните и модерните стилови на уникатен изглед...
47,610ДЕН 52,900ДЕН
Без данок:47,610ДЕН
БИФЕ ПОЛО СО ОГЛЕДАЛО БИФЕ ПОЛО СО ОГЛЕДАЛО
-15 %
Бренд: MONDIVI
Совршено решение за луѓе кои ја ценат не само функционалноста, туку и естетиката и стилскиот изглед на мебелот во нивниот дом...
34,765ДЕН 40,900ДЕН
Без данок:34,765ДЕН
Бренд: MONDIVI
Горен елемент за кујна со меко затворање и полица. Модулот може да биде и лево и десно за најдобро да одговара на вашите потреби Изработен од фолиран медијапан лице и иверка со дебелина 16мм корпус. Вклучени рачки по избор (модели 240, 227, 238, 247, 239, 224, 249 и 265)Модулната колекција на сер..
2,600ДЕН
Без данок:2,600ДЕН
КЛУБ СЕВИЉА КЛУБ СЕВИЉА
-15 %
Бренд: MONDIVI
Лице изработено од медијапан со дебелина 22 мм и корпус од иверка со дебелина 18 и 25 мм...
22,610ДЕН 26,600ДЕН
Без данок:22,610ДЕН
СТОЛ ЈАГУАР
-15 %
Бренд: MONDIVI
..
7,217ДЕН 8,490ДЕН
Без данок:7,217ДЕН
СТОЛ БУГАТИ
-15 %
Бренд: MONDIVI
..
7,642ДЕН 8,990ДЕН
Без данок:7,642ДЕН
СТОЛ ПАЛЕРМО СТОЛ ПАЛЕРМО
-15 %
СТОЛ РИМ СТОЛ РИМ
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
4,221ДЕН 4,690ДЕН
Без данок:4,221ДЕН
СТОЛ РУБИ СТОЛ РУБИ
-15 %
Бренд: MONDIVI
..
3,817ДЕН 4,490ДЕН
Без данок:3,817ДЕН
ТВ КОМОДА ЈАГУАР ТВ КОМОДА ЈАГУАР
-15 %
Бренд: MONDIVI
ТВ комода изработена од медијапан со декоративни златни елементи, златни ногари и рачки. Оваа прекрасна тв комода е дизајнирана да се вклопи во вашиот амбиент..
36,210ДЕН 42,600ДЕН
Без данок:36,210ДЕН
ТВ КОМОДА АРЕС ТВ КОМОДА АРЕС
-15 %
Бренд: MONDIVI
Тв комода изработена од медијапан во фурнир со златни хромирани ногари, имитација на камин на средина, златни апликации, меко затворање. Донесете го луксузот во Вашиот дом..
34,765ДЕН 40,900ДЕН
Без данок:34,765ДЕН
ТВ КОМОДА СЕВИЉА ТВ КОМОДА СЕВИЉА
-15 %
Бренд: MONDIVI
Лице изработено од медијапан со дебелина 22 мм и корпус од иверка со дебелина 18 и 25 мм. Совршено решение за луѓе кои ја ценат не само функционалноста, туку и естетиката и стилскиот изглед на мебелот во нивниот дом...
26,265ДЕН 30,900ДЕН
Без данок:26,265ДЕН
ТДФ ВЕРНАЦА У-172 ТДФ ВЕРНАЦА У-172
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
104,310ДЕН 115,900ДЕН
Без данок:104,310ДЕН
ТДФ ВИЧЕНЦА 50659М ТДФ ВИЧЕНЦА 50659М
-10 %
ТДФ ГЕНОВА 50780М ТДФ ГЕНОВА 50780М
-10 %
ТДФ НАПОЛИ 9222 ТДФ НАПОЛИ 9222
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
122,310ДЕН 135,900ДЕН
Без данок:122,310ДЕН
ТДФ НАПОЛИ ЛУКС ТДФ НАПОЛИ ЛУКС
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
122,310ДЕН 135,900ДЕН
Без данок:122,310ДЕН
ТДФ ПОСИТАНО У-074 ТДФ ПОСИТАНО У-074
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
116,910ДЕН 129,900ДЕН
Без данок:116,910ДЕН
ТДФ СОРЕНТО У-214 ТДФ СОРЕНТО У-214
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
148,410ДЕН 164,900ДЕН
Без данок:148,410ДЕН
ТДФ ТЕСЛА ТДФ ТЕСЛА
-15 %
Бренд: MONDIVI
..
55,165ДЕН 64,900ДЕН
Без данок:55,165ДЕН
ТРОСЕД ВЕРОНА ТРОСЕД ВЕРОНА
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
34,110ДЕН 37,900ДЕН
Без данок:34,110ДЕН
ТРОСЕД МИЛАНО ТРОСЕД МИЛАНО
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
27,810ДЕН 30,900ДЕН
Без данок:27,810ДЕН
ТРП. МАСА ЈАГУАР ТРП. МАСА ЈАГУАР
-15 %
Бренд: MONDIVI
Трп. маса изработена од медијапан, со ногари со златна основа. Трп маса која ќе ви овозможи да ја нагласните декорацијата на вашиот престој благодарение на златните детали. Луксузот и префинетоста ќе се поканат во сите ваши прилики, а вашите вечери ќе бидат уште попријатни..
47,855ДЕН 56,300ДЕН
Без данок:47,855ДЕН
ТРП. МАСА БУГАТИ ТРП. МАСА БУГАТИ
-15 %
Бренд: MONDIVI
Трп. маса изработена од медијапан, со бакарни ногари и механизам за продолжување. Трп маса која ќе ви овозможи да ја нагласните декорацијата на вашиот престој благодарение на златните детали. Луксузот и префинетоста ќе се поканат во сите ваши прилики, а вашите вечери ќе бидат уште попријатни..
31,365ДЕН 36,900ДЕН
Без данок:31,365ДЕН
ТРП. МАСА САНДОР 160/220 МДФ БЕЛА ТРП. МАСА САНДОР 160/220 МДФ БЕЛА
-10 %
Бренд: MONDIVI
Изработена од фарбан медијапан во бела боја со метални заоблени ногари...
37,710ДЕН 41,900ДЕН
Без данок:37,710ДЕН
ТРП. МАСА ТАЊА ТРП. МАСА ТАЊА
-15 %
Бренд: MONDIVI
Совршено решение за луѓе кои ја ценат не само функционалноста, туку и естетиката и стилскиот изглед на мебелот во нивниот дом...
20,315ДЕН 23,900ДЕН
Без данок:20,315ДЕН
ТТФ ВЕРОНА ТТФ ВЕРОНА
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
74,610ДЕН 82,900ДЕН
Без данок:74,610ДЕН
ТТФ ВИЗИОН ТТФ ВИЗИОН
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
69,210ДЕН 76,900ДЕН
Без данок:69,210ДЕН
ТТФ ГУЧИ ТТФ ГУЧИ
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
86,310ДЕН 95,900ДЕН
Без данок:86,310ДЕН
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
-10 %
Бренд: MONDIVI
..
63,810ДЕН 70,900ДЕН
Без данок:63,810ДЕН
ТТФ МИЛАНО ПРОМО ТТФ МИЛАНО ПРОМО
-20 %
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
-15 %
Бренд: MONDIVI
..
69,955ДЕН 82,300ДЕН
Без данок:69,955ДЕН
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
-15 %
Бренд: MONDIVI
..
63,665ДЕН 74,900ДЕН
Без данок:63,665ДЕН
ТТФ ТОРИНО ПРОМО ТТФ ТОРИНО ПРОМО
-15 %
ФОТЕЛЈА ВЕРОНА ФОТЕЛЈА ВЕРОНА
-20 %
ФОТЕЛЈА ОДЕА ФОТЕЛЈА ОДЕА
-20 %
Бренд: MONDIVI
..
19,900ДЕН 24,900ДЕН
Без данок:19,900ДЕН
ФОТЕЛЈА ПЕРЛА
-15 %
Бренд: MONDIVI
..
11,815ДЕН 13,900ДЕН
Без данок:11,815ДЕН
ФОТЕЛЈА РЕЛАКС ОСЛО ФОТЕЛЈА РЕЛАКС ОСЛО
-10 %