Мени
Your Cart

АГ КАИРО ЛЕВ

АГ КАИРО ЛЕВ
АГ КАИРО ЛЕВ
АГ КАИРО ЛЕВ
АГ КАИРО ЛЕВ
-10 %
АГ КАИРО ЛЕВ
АГ КАИРО ЛЕВ
АГ КАИРО ЛЕВ
АГ КАИРО ЛЕВ
АГ КАИРО ЛЕВ
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
63,810ДЕН
70,900ДЕН
Без данок: 63,810ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 15554

Достапни опции

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Височина седиште на тросед47
Димензија275 х 245 х 77-95
Длабочина на седиште на тросед58
Категорија на штофКатегорија 1
АголЛев
СедиштеСунѓер HR-3536, деб. 14cm
Подлога под седиштеЕластична гуртна за седиште, над ел.гуртна памучно платно
НаслонПерници полнети со сунѓер тип НФ-2519, деб. 12cm
Подлога под наслонЕластична гуртна за наслон
НогариМетални, никел

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност