Menu
Your Cart

Фотелји

Фотелји
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 70 х 90 х 92 х 48 cmБоја: - СиваОпис: Клацкалка изработена од кадифена ткаенина со челик обложен во прав и цврсто дрво. Исклучително удобна клацкалка ќе ви понуди совршено место за одмор по напорниот ден.*Рок за испорака 60 работни денови..
11,900ДЕН
Без данок:11,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 75 х 1006 х 101 х 46 cmБоја: - СиваОпис: Клацкалка изработена од платно, челик обложен со прав и цврсто дрво. Модерна клацкалка во современ дизајн со хромирани потпирачи за раце.*Рок за испорака 60 работни денови..
11,900ДЕН
Без данок:11,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: Клацкалка: 67 x 101,5 x 111 cm Основа: 46 x 52 x 32 cmБоја: - Бела -ЦрнаОпис: Исклучително удобна клацкалка ќе ви понуди совршено место за одмор по напорниот ден. Модерна клацкалка во современ дизајн со потпирач за нозе и хромирани потпирачи за раце. Клацкалката е облож..
24,300ДЕН
Без данок:24,300ДЕН
КЛАЦКАЛКА ИВАНА ШТОФ КЛАЦКАЛКА ИВАНА ШТОФ
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 67 x 101,5 x 111 cmБоја: - СинаОпис: Модерна клацкалка во современ дизајн со хромирани потпирачи за раце. Клацкалка е обложена со ткаенина во мек кадифеен изглед. На задната страна има перниче, кое исто така може да се отстрани. Максималната носивост на клацкалката е 150 kg..
17,510ДЕН 20,600ДЕН
Без данок:17,510ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 72 х 110 х 100 х 42 cmБоја: - Темно сива со црнаОпис: Клацкалка изработена од ткаенина, еколошка кожа, челик обложен во прав и цврсто дрво Исклучително удобна клацкалка ќе ви понуди совршено место за одмор по напорниот ден.* Рок за испорака 60 работни денови..
13,900ДЕН
Без данок:13,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 72 х 100 х 106 х 46 cmБоја: - Бела со црна Опис: Фотелја изработена од платно и челик обложен во прав. Исклучително удобна клацкалка која ви нуди совршено место за одмор по напорниот ден.*Рок на испорака 60 работни денови..
13,900ДЕН
Без данок:13,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 72 х 100 х 106 х 46 cmБоја: - Крем со ногари црна и дабОпис: Фотелја изработена од платно, челик обложен во прав и цврсто дрво. Исклучително удобна клацкалка која ви нуди совршено место за одмор по напорниот ден.*Рок на испорака 60 работни денови..
15,200ДЕН
Без данок:15,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 52 x 90 x 95 cmБoja: ВенгеИзработка: Клацкалка изработена од дрвена конструкција (корпус) и седиште и наслон од штоф..
13,300ДЕН
Без данок:13,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 58 х 93 х 100 х 38 cmБоја: - БежОпис: Фотелја изработена од платно и цврсто дрво. Исклучително удобна клацкалка која ви нуди совршено место за одмор по напорниот ден.*Рок на испорака 60 работни денови..
10,900ДЕН
Без данок:10,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 58 х 93 х 100 х 38 cmБоја: - СиваОпис: Фотелја изработена од платно и цврсто дрво. Исклучително удобна клацкалка која ви нуди совршено место за одмор по напорниот ден.*Рок на испорака 60 работни денови..
10,900ДЕН
Без данок:10,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 67 х 90 х 89 cmБоја: БежОпис: Клацкалка изработена од Дрвена рамка во меки линии, обложена со квалитетна пена и обложена со мека ткаенина. Незаменливо парче мебел каде што можете да се опуштите и одморите, да уживате во читање книга, гледање филм или одмор.*Рок на испорака 6..
7,490ДЕН
Без данок:7,490ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензија: 270 x 60 x 210 cmБоја: СинаОпис: Тапациран дел е од памук, а дрвената рамка е во природна боја, изработена од бреза. Незаменливо парче мебел каде што можете да се опуштите и одморите, да уживате во читање книга, гледање филм или одмор.*Рок на испорака 60 работни денови..
7,490ДЕН
Без данок:7,490ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 67 x 80 x 108 cm Висина на седечки дел: 41 cm Издржливост до 120 kgБоја: - Натур Бука - дрво со Син штофИзработка: Изработено од дрво и квалитетен мебел-штоф..
6,490ДЕН
Без данок:6,490ДЕН
КЛАЦКАЛКА СОНИ КЛАЦКАЛКА СОНИ
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 61 x 111 x 85 cm Висина на седечки дел: 47 cm Издржливост до 120 kgБоја: ЦрнаИзработка: Модерна клацкалка тапацирана во еко-кожа и хромирани метални ногари. Три перничиња на задниот дел на клацкалката...
14,960ДЕН 17,600ДЕН
Без данок:14,960ДЕН
КЛАЦКАЛКА ТУЛА НОВА ТОП ЦЕНА КЛАЦКАЛКА ТУЛА НОВА ТОП ЦЕНА
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 60 x 115 x 90 cm Висина на седечки дел: 52 cm Издржливост до 120 kgБоја: - Зелена - Сива - ВиолетИзработка: Елегантна клацкалка тапацирана во мек штоф и црни метални ногари...
12,155ДЕН 14,300ДЕН
Без данок:12,155ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 195 х 106 х 112 х 58 cmБоја: - Сива со ЦрнаОпис: Лулка изработена од синтетички ратен , платно и челик обложен во прав. Лулката ви нуди удобност во седиштето, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете ја на вашата тераса или во вашата градина и..
14,900ДЕН
Без данок:14,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 70 x 85-146 x 95-110 cmБоја: - Кафена - СиваИзработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф во Кафена или Сива боја. Риклајнер функција...
20,600ДЕН
Без данок:20,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 91 х 55 х 150 х 40 cmБоја: - Даб со светло сиваОпис: Стол изработен од ткаенина, синтетички ратан и челик обложен во прав Столот ви нуди издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашата тераса или во вашата градина и комбинирајте ја естетика..
12,900ДЕН
Без данок:12,900ДЕН
ФОТЕЛЈА ЈАНИС СИВА ФОТЕЛЈА ЈАНИС СИВА
-15 %
Димензии: L 76 х W 83 х H 90 cm Длабочина на седиште: ?? cmБоја: Сива (EMK S42 V-4 + EMK 323-SB V91185)Изработка: Фотелја изработен во штоф и метални црни ногари...
14,365ДЕН 16,900ДЕН
Без данок:14,365ДЕН
ФОТЕЛЈА ЊУЈОРК ТОП ЦЕНА ФОТЕЛЈА ЊУЈОРК ТОП ЦЕНА
-7 %
Димензии: L 75 х W 69 х H 76 cm Височина на седиште на фотелја: 42 cm Димензии на седечки дел: 50 х 52 cmБоја: СинаИзработка: Фотеља изработена во штоф. Црни ногари со златни завршетоци. Почуствувајте ја удобноста...
11,950ДЕН 12,900ДЕН
Без данок:11,950ДЕН
ФОТЕЛЈА ЏОИ ФОТЕЛЈА ЏОИ
-15 %
Димензии: L 68 х W 64 х H 84,5 cm Височина на седиште на фотеља: 45 cm Димензии на седечки дел: 41 х 47 cmБоја: КафенаИзработка: Додајте уникатно парче мебел во вашиот дом со оваа стилска и класична фотелја...
8,415ДЕН 9,900ДЕН
Без данок:8,415ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 67 х 55 х 77 х 49 cmБоја: Темно зелена со црни ногариОпис: Фотелја изработена од кадифена ткаенина и челик обложен во прав Исклучително удобна фотелја што ви нуди совршено место за одмор по напорниот ден.*Рок на испорака 60 работни денови..
9,800ДЕН
Без данок:9,800ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 67 х 55 х 77 х 49 cmБоја: Сива со црни ногариОпис: Фотелја изработена од кадифена ткаенина и челик обложен во прав Исклучително удобна фотелја што ви нуди совршено место за одмор по напорниот ден.*Рок на испорака 60 работни денови..
9,800ДЕН
Без данок:9,800ДЕН
Димензии: 75-92 х 160-107 х 83-45 cmБоја: ЖолтаОпис: Фотелја изработена од висококвалитетен штоф. Шармот на Фотелјата создава уникатна атмосфера во секој ентериер. Софистицираната елегантност на моделот дава чуство на луксуз и класа.*Рок на испорака 60 работни денови...
17,600ДЕН
Без данок:17,600ДЕН
Димензии: 75-92 х 160-107 х 83-45 cmБоја: СиваОпис: Фотелја изработена од висококвалитетен штоф. Шармот на Фотелјата создава уникатна атмосфера во секој ентериер. Софистицираната елегантност на моделот дава чуство на луксуз и класа.*Рок на испорака 60 работни денови...
16,900ДЕН
Без данок:16,900ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 131 (5 страни)