Мени
Your Cart

ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)

ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
-10 %
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
ФОТЕЛЈА ВОНДЕР БЕЖ (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
16,110ДЕН
17,900ДЕН
Без данок: 16,110ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 17092

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Димензија75 х 95-140 х 90-98
БојаБеж
Релакс механизамРачен

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност