Menu
Your Cart

ТВ комоди

ТВ комоди
ТВ КОМОДА 3087
-15 %
Димензии: 180 x 42 x 60 cmБоја: Орев со ЗлатнаМатеријал: ТВ комода изработена од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Тв комода со дв..
27,115ДЕН 31,900ДЕН
Без данок:27,115ДЕН
ТВ КОМОДА ЈАГУАР ТВ КОМОДА ЈАГУАР
-15 %
Бренд: MONDIVI
Димензии: 214 x 48,5 x 55 cmБоја: Како на сликатаМатеријал: ТВ комода изработена од МДФ со декоративни златни елементи, златни ногари и рачки. Оваа прекрасна тв комода е дизајнирана да се вклопи во вашиот амбиент..
36,210ДЕН 42,600ДЕН
Без данок:36,210ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 175 х 50 х 42 cmБоја: - Даб со црнаОпис: Тв комода изработена од висококвалитетна иверка 16мм. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашиот дом..
12,900ДЕН
Без данок:12,900ДЕН
ТВ КОМОДА АЛМИРА ТВ КОМОДА АЛМИРА
-15 %
Димензии: 216 x 48 x 56 cmБоја: Како на сликатаМатеријал: ТВ комода изработена од медијапан со декоративни елементи. Оваа прекрасна тв комода е дизајнирана да се вклопи во вашиот амбиент..
35,105ДЕН 41,300ДЕН
Без данок:35,105ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димезнии: 184,7 х 72,5 х 41,5 cmБоја:Како на фотографијатаОпис: Тв комода изработена од висококвалитетна иверка 16мм. Комодата го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба..
11,900ДЕН
Без данок:11,900ДЕН
ТВ КОМОДА АРЕС ТВ КОМОДА АРЕС
-15 %
Бренд: MONDIVI
Димензии: 222 x 50 x 85 cmБоја: ОревМатеријал: Тв комода изработена од МДФ во фурнир со златни хромирани ногари, имитација на камин на средина, златни апликации, меко затворање. Донесете го луксузот во Вашиот дом..
34,765ДЕН 40,900ДЕН
Без данок:34,765ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 180 x 40 x 45 cmБоја: Артисан со сиваМатеријал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).*Рок на испорака до 20 работни денови..
7,800ДЕН
Без данок:7,800ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 180 x 40 x 45 cmБоја: Бела со сив дабМатеријал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).*Рок на испорака до 20 работни денови..
7,800ДЕН
Без данок:7,800ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 180 x 40 x 45 cmБоја: Песок сјај (сива) со дабМатеријал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).*Рок на испорака до 20 работни денови..
7,800ДЕН
Без данок:7,800ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 166 x 42 x 52 cmБоја: Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)Материјал: Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележли..
11,600ДЕН
Без данок:11,600ДЕН
Димензии: 230 х 55 х 50,5 cmБоја: Како на фотографијатаОпис: Тв комода изработена од медијапан и висококвалитетна иверка 16мм. Тв комодата со својот уникатен дизајн одлично ќе се вклопи во Вашиот дом. Одлично решение за складирање на Вашите работи за кои немате доволно место...
51,900ДЕН
Без данок:51,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 180 х 41 х 58 cmБоја: - Црна со златни ногариОпис: ТВ Комода изработена од ламинирана иверка, ламиниран медијапан и метални ногари. ТВ Комодата дава комплетност и ја надополнува функционалноста на мебелот во дневната соба. Тоа е составен дел од секојдневниот живот на секое ..
13,900ДЕН
Без данок:13,900ДЕН
ТВ КОМОДА ВЕЛА ТВ КОМОДА ВЕЛА
-15 %
Димензии: 210 x 42 x 61 cmБоја: Светло Сива со ОревМатеријал: Лице изработено од МДФ и корпус од иверка. Метални ногари...
27,965ДЕН 32,900ДЕН
Без данок:27,965ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 183,4 x 41,5 x 49,5 cmБоја: Бетон/Даб Сонома (како на сликата)Материјал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка, со три фиоки без рачки, модерна комбинација на бои, дизајнирана по ваш вкус..
12,300ДЕН
Без данок:12,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 211 х 65 х 47,5 cmБоја: Како на фотографијатаОпис: Тв комода изработена од медијапан и висококвалитетна иверка 16мм. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашиот дом. Неговиот дизајн хармонично ги комбинира гламурозните и модерните стилови на уникате..
25,900ДЕН
Без данок:25,900ДЕН
Димензии: 220 х 57 х 48 cmБоја: Како на фотографијатаОпис: Тв комода изработена од медијапан и висококвалитетна иверка 16мм Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашата кујна. Неговиот дизајн хармонично ги комбинира гламурозните и модерните стилови на уникатен..
47,900ДЕН
Без данок:47,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 175 x 42 x 56 cmБоја: Црна со даб артисанМатеријал: ТВ комода изработена од високовлаитетна иверка од 16мм со вклучено лед осветлување..
10,900ДЕН
Без данок:10,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 180 x 52 x 52 cmБоја: Бела Бор и Антик ДабМатеријал: Комода изработена од иверка со две фиоки и една вратичка за дополнително складирање. Комода која лесно ќе се вклопи во Вашиот дом..
14,600ДЕН
Без данок:14,600ДЕН
Димензии: 140 x 52 x 52 cmБоја: Бела бор и антички дабМатеријал: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм, со една фиоки и една вратичка за дополнително складирање. Комода која лесно ќе се вклопи во Вашиот дом..
12,600ДЕН
Без данок:12,600ДЕН
ТВ КОМОДА ЕЛЗАН (0) ТВ КОМОДА ЕЛЗАН (0)
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 199,5 x 41,5 x 60 cmБоја: БелаМатеријал: ТВ Комода изработена од висококвалитетна иверка со бела сјај фолија. Едноставна модерна колекција која одлично ќе се вклопи во минималистички ентиериер...
12,155ДЕН 14,300ДЕН
Без данок:12,155ДЕН
ТВ КОМОДА ЕНКАНТО ТВ КОМОДА ЕНКАНТО
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 161,3 x 45 x 64,8 cmБоја: Бел БорМатеријал: Со оваа тв комода ќе создадете уникатен ентериер, воведувајќи му белешка на суптилност и сјај во него. Тв комода во светли бои, што им дава на масивните блокови леснотија и благодат. Комплетирано со стилизирани рачки и препознатливи плин..
13,515ДЕН 15,900ДЕН
Без данок:13,515ДЕН
ТВ КОМОДА КАРЛА ТВ КОМОДА КАРЛА
-15 %
Димензии: 219 x 42 x 61 cmБоја: Бела со Темен ОревМатеријал: Лице изработено од МДФ и корпус од иверка...
25,415ДЕН 29,900ДЕН
Без данок:25,415ДЕН
Димензии: 230 х 50 х 55 cmБоја: Како на сликатаОпис: Тв комода изработена од медијапан и висококвалитетна иверка. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашиот дом. Неговиот дизајн хармонично ги комбинира гламурозните и модерните стилови на уникатен изглед...
38,900ДЕН
Без данок:38,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 147,4 x 48,2 x 66,6 cmБоја: Бела ПиниаМатеријал: ТВ комода изработена во МДФ (лице) и иверка (корпус)...
17,300ДЕН
Без данок:17,300ДЕН
Димензии: 170 x 49 x 50 cmБоја: Бела со артисанМатеријал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).Со три фиоки, метални црни рачки*Рок на испорака до 20 работни денови..
15,690ДЕН
Без данок:15,690ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 170 x 49 x 50 cmБоја: Сива со артисанМатеријал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).Со три фиоки, метални црни рачки*Рок на испорака до 20 работни денови..
15,690ДЕН
Без данок:15,690ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 56 (2 страни)