Menu
Your Cart

Табуретки

Табуретки
Димензии: 36 х 44 cmБоја: Светло сива со среброОпис: Табуретка изработена од кадифена ткаенина и нерѓосувачки челик Шармот на табуретка создава уникатна атмосфера во секој ентериер. Софистицираната елегантност на моделот дава чуство на луксуз и класа.*Рок на испорака 60 работни денови...
4,300ДЕН
Без данок:4,300ДЕН
Димензии: 43 х 44 cmБоја: РозеваОпис: Табуретка изработена од висококвалитетен штоф и нерѓосувачки челик. Шармот на табуретка создава уникатна атмосфера во секој ентериер. Софистицираната елегантност на моделот дава чуство на луксуз и класа.*Рок на испорака 60 работни денови...
3,700ДЕН
Без данок:3,700ДЕН
Димензии: 78 x 42 x 37 cmБоја: Сива со златнаИзработка: Табуретка изработена од висококвалитетен нежен штоф, со златни метални ногари и седиште кое се отвара за дополнителен простор за складирање*Рок на испорака 60 работни денови..
5,290ДЕН
Без данок:5,290ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 78 x 42 x 37 cmБоја: Сива со црнаИзработка: Табуретка изработена од висококвалитетен нежен штоф, со црни метални ногари и седиште кое се отвара за дополнителен простор за складирање*Рок на испорака 60 работни денови..
5,290ДЕН
Без данок:5,290ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 70 х 70 х 46 cm Висина на седиштето: 46 cm Длабочина на седиштето: 70 cmБоја: - КАТРИН 07/06, ФАДО ЕКСТРА 106 (Како на сликата)Опис: Табуретка изработена од меко дрво, иверица, дрвена рамка со летви, пена. Перници: дрвена рамка со летви, пена* Рок на испорака 30 работни де..
6,390ДЕН
Без данок:6,390ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 82 х 82 х 46 cm Висина на седиштето: 46 cm Длабочина на седиштето: 80 cmБоја: - OLIFANTE 13/11 (Како на сликата)Опис: Табуретка изработена од меко дрво, иверица, дрвена рамка со летви, пена. Перници: дрвена рамка со летви, пена* Рок на испорака 30 работни денови..
8,390ДЕН
Без данок:8,390ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 100 х 88 х 71 cm Висина на седиштето: 48 cm Длабочина на седиштето: 62 cmБоја: - ТАРХЕ 41/27 (како на сликата)Опис: Табуретка изработена од иглолистен, иверица, дрвена рамка со букови летви, еластична пена со подигање на седичкиои дел. Перници: дрвена рамка со летви, пена..
7,290ДЕН
Без данок:7,290ДЕН
Прикажани 1 до 21 од 21 (1 страни)