Menu
Your Cart

Клуб маси

Клуб маси
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка 16мм. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашиот дом..
12,300ДЕН
Без данок:12,300ДЕН
КЛУБ АДЕЛА (0) КЛУБ АДЕЛА (0)
-15 %
Димензии: 110 х 60 х 44 cmБоја: - Златен даб со црнаОпис: Клуб маса изработена од ламиниран медијапан и челик обложен во прав. Тоа што ја прави клуб масата уникатна е нејзината мултифункционалност и дизајн, целосно ќе ја трансформира функционалноста и стилот на вашиот простор.*..
5,780ДЕН 6,800ДЕН
Без данок:5,780ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од МДФ и метал. Клуб маса го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба...
7,900ДЕН
Без данок:7,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од медијапан, природен фурнир и полипропилен. Дизајнерска масичка за кафе во модерна боја е модерна масичка за дневната соба, која, благодарение на нејзините бои и форма, ќе биде совршена за модерни ентериери...
4,900ДЕН
Без данок:4,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од медијапан, природен фурнир и полипропилен. Дизајнерска масичка за кафе во модерна боја е модерна масичка за дневната соба, која, благодарение на нејзините бои и форма, ќе биде совршена за модерни ентериери...
4,900ДЕН
Без данок:4,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од полипропилен, а горниот дел од медијапан. Полипропилен е издржлив материјал кој лесно се одржува чист. Дизајнерска масичка за кафе во модерна боја е модерна масичка за дневната соба, која, благодарение на нејзините бои и форма, ќе биде совршена за модерни ентериери...
5,900ДЕН
Без данок:5,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од полипропилен, а горниот дел од медијапан. Полипропилен е издржлив материјал кој лесно се одржува чист. Дизајнерска масичка за кафе во модерна боја е модерна масичка за дневната соба, која, благодарение на нејзините бои и форма, ќе биде совршена за модерни ентериери...
5,900ДЕН
Без данок:5,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од полипропиленска пластика. Полипропилен е издржлив материјал кој лесно се одржува чист Универзалната боја лесно се прилагодува на повеќето ентериери. Масичката нуди многу можности за уредување, а сместена во близина на фотелја или тросед, ќе се користи првенствено за секојднев..
3,900ДЕН
Без данок:3,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од полипропиленска пластика. Полипропилен е издржлив материјал кој лесно се одржува чист Универзалната боја лесно се прилагодува на повеќето ентериери. Масичката нуди многу можности за уредување, а сместена во близина на фотелја или тросед, ќе се користи првенствено за секојднев..
3,900ДЕН
Без данок:3,900ДЕН
КЛУБ АЛИСОН Х
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од фарбан медијапан, декоративни ленти и основа со нерѓосувачко покритие...
17,510ДЕН 20,600ДЕН
Без данок:17,510ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб масата е изработена од цврсто борово дрво, опремена со дрвена фиока. Површината на лес е восочна. Рустикален изглед, издлабени и профилирани. Рачката е метална, обоена во црно...
7,100ДЕН
Без данок:7,100ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Совршено решение за луѓе кои ја ценат естетиката и стилскиот изглед на мебелот во нивниот дом. Клуб маса изработена од медијапан..
10,600ДЕН
Без данок:10,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од лакиран медијапан и хромиран челик. Клуб масата го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба...
17,600ДЕН
Без данок:17,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од бел медијапан висок сјај, со 4 тркалца...
13,600ДЕН
Без данок:13,600ДЕН
КЛУБ БАРКОД ТОП ЦЕНА
-10 %
Димензии: 140 x 69 х 35 cm Тежина: 20кгБоја: - Орев - Шарена (водење на сериски ДРУГИ БОИ)Изработка: Клуб маса изработена од смрека (плотна) и железни ногари...
17,995ДЕН 19,900ДЕН
Без данок:17,995ДЕН
Бренд: Status
Клуб маса изработена од иверка со црни пластични ногари (тркалца)...
6,300ДЕН
Без данок:6,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен во комбинација со светол ривиера даб...
9,600ДЕН
Без данок:9,600ДЕН
КЛУБ БРИТНИ - СИТИ 6263
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Функционална масичка со долна маса за чување на вашите омилени книги. За дополнителна погодност, тој е опремен со фиоки. Масата е изработена во компактни димензии, што ја прави погодна за секоја дневна или дневна соба...
6,970ДЕН 8,200ДЕН
Без данок:6,970ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб Маса изработена од ламиниран медијапан и обложен челик. Тоа што ја прави клуб масата уникатна е нејзиниот дизајн..
5,700ДЕН
Без данок:5,700ДЕН
КЛУБ БУЛЕМ
-15 %
Димензии: 105 x 68 х 40 cmБоја: ОревИзработка: Клуб маса изработена од фурниран медијапан во орев боја. Две фиоки и метални ногари и рачки и апликации во Златна боја...
11,815ДЕН 13,900ДЕН
Без данок:11,815ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од ламинирана иверка, ламиниран медијапан и метални ногари. Шармот на Масата создава уникатна атмосфера во секој ентериер. Софистицираната елегантност на моделот дава чувство на луксуз и класа. Тоа што ја прави клуб масата уникатна е нејзината мултифункционалност и дизајн..
8,200ДЕН
Без данок:8,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка плотна и црни метални ногари..
6,350ДЕН
Без данок:6,350ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка плотна и црни метални ногари..
6,350ДЕН
Без данок:6,350ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка плотна и црни метални ногари..
6,350ДЕН
Без данок:6,350ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 152 (6 страни)
Клупски маси