Menu
Your Cart

Закачалки

Закачалки
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 125 x 41 x 185 cmБоја: БелаОпис: Закачалка изработена од ламинирана иверка 16мм. Белата боја дава свеж и светол изглед кој хармонично се вклопува со секој ентериер*Рок на испорака 60 работни денови..
9,900ДЕН
Без данок:9,900ДЕН
Димензии: 135 x 42,5 x 210,5 cmБоја: Бела фладерИзработка: Закачалка изработена од медијапан од 32мм и висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм и 1мм. Меко затворање на вратичките* Рок на испорака 30 работни денови..
19,500ДЕН
Без данок:19,500ДЕН
Димензии: Висок елемент: 50 х 37 х 209 cm Среден елемент: 50 х 37 х 95 cm Низок елемент со закачалка: 50 х 37 х 209 cm Огледало: 50 х 113 cmБоја: Снежен храстОпис: Закачалка изработена од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за свој..
22,970ДЕН
Без данок:22,970ДЕН
ЗАКАЧАЛКА АРИЛ СОНОМА БЕЛА ЗАКАЧАЛКА АРИЛ СОНОМА БЕЛА
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 60 x 32 x 180 cmБоја: Сонома белаИзработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка. Вклучено огледало, закачалката може да се монтира десна и лева..
4,760ДЕН 5,600ДЕН
Без данок:4,760ДЕН
ЗАКАЧАЛКА АРИЛ СОНОМА СИВА (0) ЗАКАЧАЛКА АРИЛ СОНОМА СИВА (0)
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 60 x 32 x 180 cmБоја: Сонома сиваИзработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка. Вклучено огледало, закачалката може да се монтира десна и лева. Ходникот е првиот простор со кој се стапува во контакт оној кој го поминува прагот на вашата куќа.Затоа дизајнот мора да..
4,675ДЕН 5,500ДЕН
Без данок:4,675ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 2х Висок елемент: 45 х 40,5 х 186 см 2х Широк елемент: 90 х 40,5 х 46 см 2х Низок елемент: 45 х 40,5 х 46 см Закачалка: 45 х 39,5 х 140 см Ширина 180 cm Длабочина 40,5 см Висина 231 смБоја: - графит- даб, сива ткаенина дамаскОпис: Закачалка изработена од висококвалитет..
29,900ДЕН
Без данок:29,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: Висок елемент: 66,7 х 204,9 х 42 cm Среден елемент: 66,7 х 99,3 х 42 Низок елемент: 86,5 х 45 х 42 cm Панел: 86,5 х 105,6 х 30 cm Огледало: 66,7 х 76 х 3,2 cmБоја: БелаОпис: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. Белата боја дава свеж и светол изг..
31,900ДЕН
Без данок:31,900ДЕН
ЗАКАЧАЛКА БРАН АРТИСАН
-15 %
Димензија: 180 x 42 x 180 cm Ормар: 60 x 42 x 200 cm Низок елемент: 60 x 42 x 48 cm Среден елемент(бифе): 60 x 42 x 88 cm Закачалка: 60 x 22 x 150 cm Огледало: 60 x 2,5 x 90cmБоја: Артисан со кремИзработка: Закачалка изработена во костур иверka артисан, лице пвц фолија крем мат со огле..
20,315ДЕН 23,900ДЕН
Без данок:20,315ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 135 x 37,5 x 185 cmБоја: Даб дакота со белаИзработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање и огледало на вратата од ормарот* Рок на испорака 30 работни денови..
9,600ДЕН
Без данок:9,600ДЕН
Димензии: 135 x 37,5 x 185 cmБоја: Орев адмирал со костен вирџинијаИзработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање и огледало на вратата од ормарот* Рок на испорака 30 работни денови..
9,600ДЕН
Без данок:9,600ДЕН
ЗАКАЧАЛКА ВАЛЕНСИЈА
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензија: 220 x 38 x 180 cm Ормар: 70 x 38 x 180 cm Низок елемент: 80 x 38 x 50 cm Среден елемент: 70 x 38 x 96cm Закачалка: 80 x 24 x 100 cm Огледало: 70 x 2,5 x 70cmБоја: Антрацит со артисан фолијаИзработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и ..
21,165ДЕН 24,900ДЕН
Без данок:21,165ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 271,7 (мин.242,7) x 35 x 199,1 cm Ормар: 61,2 x 35 x 199,1 cm Сандаче за кондури: 120 x 35 x 96,4 cm Зиден панел - закачалка: 61,4 x 32,3 x 199,1 cm Огледало: 120 x 1,8 x 70 cmБоја: Бела Бор со Антички ДабИзработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18mm,голем простор за скл..
22,600ДЕН
Без данок:22,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: Висок елемент: 45 х 40,5 х 186 см 2 х низок елемент: 90 х 40,5 х 46 см Закачалка: 45 х 39,5 х 140 см 2 х низок елемент: 45 х 40,5 х 46 смБоја: - графит- даб, сива ткаенина дамаскОпис: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Се состои од..
22,600ДЕН
Без данок:22,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 143 x 36 x 213 cmБоја: - ДабОпис: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Модерна и функционална закачалка за вашиот простор. Со огледало на вратата од ормарот* Рок на испорака 30 работни денови..
12,300ДЕН
Без данок:12,300ДЕН
Димензии: Ормар: 50 x 32,5 x 183 cm Сандуче: 80 x 35 x 99.5 cm Огледало: 68 x 25 x 50 cm Закачалка: 56 x 30.2 x 183 cmБоја: Даб дакота со бела мазнаИзработка: Комплет изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање* Рок на испорака 30..
14,300ДЕН
Без данок:14,300ДЕН
ЗАКАЧАЛКА КАНБЕРА ЗАКАЧАЛКА КАНБЕРА
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 134 х 206,5 х 42 cmБоја: - Сива со бела мат Опис: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка 16мм. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашиот дом..
16,915ДЕН 19,900ДЕН
Без данок:16,915ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 74 х 49 х 207 cm Бифе: 74 x 49 x 114 cm Огледало: 74 x 7 x 93 cmБоја: Бела пиниаМатеријал: Закачалка изработена во медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Комплетот вклучува бифе и огледало. Уникатна аристократска закачалка која ќе го краси вашиот хол..
17,600ДЕН
Без данок:17,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 72 x 46 x 210 cmБоја: Бела пиниаМатеријал: Закачалка изработена во МДФ (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Уникатна аристократска закачалка која ќе го краси вашиот хол..
13,900ДЕН
Без данок:13,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 97 х 51 х 153,5 cm Сандуче за чевли: 98,5 x 46 x 62 cm Панел: 97 x 5 x 153,5 cmБоја: Бела пиниаМатеријал: Закачалка изработена во медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Комплетот вклучува сандуче за чевли со перница и панел. Уникатна аристократска закачалка која ќе..
20,900ДЕН
Без данок:20,900ДЕН
Димензии: Висок елемент: 60 х 39 х 209 cm Среден елемент: 80 х 39 х 98,5 cm Низок елемент: 60 х 39 х 59,5 cm Закачалка: 60 х 5,5 х 98,5 cm Огледало: 80 х 5,5 х 103 cmБоја: Бела со артисанОпис: Закачалка изработена од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елега..
38,020ДЕН
Без данок:38,020ДЕН
Димензии: 60 х 39 х 209 cmБоја: Бела со артисанОпис: Ормар изработен од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок на испорака 30 ..
14,010ДЕН
Без данок:14,010ДЕН
Димензии: 60 х 39 х 59,5 cmБоја: Бела со артисанОпис: Низок елемент од закачалка изработен од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом. ..
5,780ДЕН
Без данок:5,780ДЕН
Димензии: 80 х 5,5 х 103 cmБоја: Бела со артисанОпис: Огледало изработено од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок на испорак..
4,260ДЕН
Без данок:4,260ДЕН
Димензии: 60 х 5,5 х 137,5 cmБоја: Бела со артисанОпис: Закачалка изработен од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок на испор..
3,750ДЕН
Без данок:3,750ДЕН
Димензии: 80 х 39 х 98,5 cmБоја: Бела со артисанОпис: Чевларник изработен од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок на испорак..
10,220ДЕН
Без данок:10,220ДЕН
Димензии: Висок елемент: 60 х 39 х 209 cm Среден елемент: 80 х 39 х 98,5 cm Низок елемент: 60 х 39 х 59,5 cm Закачалка: 60 х 5,5 х 98,5 cm Огледало: 80 х 5,5 х 103 cmБоја: Сива со артисанОпис: Закачалка изработена од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елега..
38,020ДЕН
Без данок:38,020ДЕН
Димензии: 60 х 39 х 209 cmБоја: Сива со артисанОпис: Ормар изработен од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок на испорака 30 ..
14,010ДЕН
Без данок:14,010ДЕН
Димензии: 60 х 39 х 59,5 cmБоја: Сива со артисанОпис: Низок елемент од закачалка изработен од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом. ..
5,780ДЕН
Без данок:5,780ДЕН
Димензии: 80 х 5,5 х 103 cmБоја: Сива со артисанОпис: Огледало изработено од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок на испорак..
4,260ДЕН
Без данок:4,260ДЕН
Димензии: 60 х 5,5 х 137,5 cmБоја: Сива со артисанОпис: Закачалка изработен од висококвалитетена иверка. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок на испор..
3,750ДЕН
Без данок:3,750ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 54 (2 страни)