Menu
Your Cart

Бифеа и витрини

Бифеа и витрини
БИФЕ 2014 СО ОГЛЕДАЛО БИФЕ 2014 СО ОГЛЕДАЛО
-15 %
Бренд: MONDIVI
Димензии: 202 x 42 x 78 cmБоја: ОревМатеријал: Бифе со огледала, изработено од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите.Бифе внимателно..
34,765ДЕН 40,900ДЕН
Без данок:34,765ДЕН
БИФЕ 2038 СО ОГЛЕДАЛО БИФЕ 2038 СО ОГЛЕДАЛО
-15 %
Димензии: 200 x 42 x 72 cmБоја: Орев со ЗлатнаМатеријал: Бифе со огледало изработено од специјален медијапан со посебна постапка со што се добива уникатна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.Бифе специјално одбран..
33,915ДЕН 39,900ДЕН
Без данок:33,915ДЕН
БИФЕ ЈАГУАР
-15 %
Бренд: MONDIVI
Димензии: 216 x 50 x 90 cmБоја: Бела со златноМатеријал: Бифе изработено од МДФ со златни хромирани ногари, златни апликации. Ова бифе ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот..
41,310ДЕН 48,600ДЕН
Без данок:41,310ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 174.8 x 91.5 x 40.2 cmБоја: - Даб со црнаОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашиот дом..
19,900ДЕН
Без данок:19,900ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 128,4 х 33,8 x 91,5 cmБоја: Сонома со Бела МатМатеријал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка, со две вратички во бел мат боја...
8,300ДЕН
Без данок:8,300ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 154 х 43 х 85 cmБоја: - Венге со АстраИзработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 врати и една фиока, со вклучено меко затварање*Рок на испорака 30 работни денови..
6,950ДЕН
Без данок:6,950ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 154 х 43 х 85 cmБоја: - Орев АдмиралИзработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 врати и една фиока, со вклучено меко затварање*Рок на испорака 30 работни денови..
6,950ДЕН
Без данок:6,950ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 154 х 43 х 85 cmБоја: Бела сјај со сонома арвенИзработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 врати и една фиока, со вклучено меко затварање*Рок на испорака 30 работни денови..
7,450ДЕН
Без данок:7,450ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 154 х 43 х 85 cmБоја: - СономаИзработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 врати и една фиока, со вклучено меко затварање*Рок на испорака 30 работни денови..
6,950ДЕН
Без данок:6,950ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 122,6 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - Антрацит со дабОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за..
7,300ДЕН
Без данок:7,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 122,6 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - БелаОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за испорака ..
7,300ДЕН
Без данок:7,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 122,6 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - Бела со сиваОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за ис..
7,300ДЕН
Без данок:7,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 162,3 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - Антрацит со дабОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за..
8,600ДЕН
Без данок:8,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 162,3 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - БелаОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за испорака ..
8,600ДЕН
Без данок:8,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 162,3 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - Бела со сиваОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за ис..
8,600ДЕН
Без данок:8,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 82,9 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - Антрацит со дабОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за ..
5,300ДЕН
Без данок:5,300ДЕН
БИФЕ АНТУЗА 83 ЦМ СИВА БИФЕ АНТУЗА 83 ЦМ СИВА
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 82,9 х 88,1 х 34,2 cmБоја: - Бела со сиваОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом.*Рок за исп..
4,505ДЕН 5,300ДЕН
Без данок:4,505ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 154.7 х 91.7 х 41.5 cmБоја: Сива со дабОпис: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Со својот уникатен дизајн одлично ќе се вклопи во Вашиот дом. Одлично решение за складирање на Вашите работи за кои немате доволно место...
12,900ДЕН
Без данок:12,900ДЕН
БИФЕ АРИСТА БИФЕ АРИСТА
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 150 x 40 x 84 cmБоја: Сива со белоМатеријал: Бифе изработено од високо квалитетна иверка, со две врати и четири фиоки...
8,755ДЕН 10,300ДЕН
Без данок:8,755ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 150 х 42 х 81 cmБоја: -Светло сива со црнаОпис: Бифе изработено од ламинирана иверка и ламиниран медијапан, ногари - метал Медијапан кој обезбедува цврстина и издржливост на материјалот. Ние создаваме можности што ќе го направат вашиот дом стилски, уреден и удобен.*Рок н..
17,600ДЕН
Без данок:17,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 100 х 42 х 110 cmБоја: -Светло сива со црнаОпис: Бифе изработено од ламинирана иверка и ламиниран медијапан, ногари - метал Медијапан кој обезбедува цврстина и издржливост на материјалот. Ние создаваме можности што ќе го направат вашиот дом стилски, уреден и удобен.*Рок ..
16,900ДЕН
Без данок:16,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 194 x 41 x 91 cmБоја: - Нордиски сив даб (корпус) - Бел сјај (лице)Материјал: Бифе изработено од медијапан со сјајна фолија (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено лед осветлување и три вратички. Парче мебел кое го привлекува секое внимание..
23,600ДЕН
Без данок:23,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 150 x 42,5 x 81 cmБоја: Бела сјај со темна сономаИзработка: Бифе изработено од медијапан во бела сјај со деб. 18мм и иверка во темна сонома со деб. 16мм. Меко затворање.* Рок на испорака 30 работни денови..
12,300ДЕН
Без данок:12,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 172 x 41,5 x 90,5 cmБоја: Бела сјај со сив бетонИзработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка. Оваа колекција внесува убавина и хармонија во вашиот дом, што е суштината на најдобриот минимализам. Практичноста на отворање и затворање ја гарантира системот „push to open“ - ..
14,800ДЕН
Без данок:14,800ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 217 x 41,5 x 90,5 cmБоја: Бела сјај со сив бетонИзработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка. Оваа колекција внесува убавина и хармонија во вашиот дом, што е суштината на најдобриот минимализам. Практичноста на отворање и затворање ја гарантира системот „push to open“ - в..
19,200ДЕН
Без данок:19,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 221 x 42 x 87 cmБоја: Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)Материјал: Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележли..
16,600ДЕН
Без данок:16,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 166 x 42 x 87 cmБоја: Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)Материјал: Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележли..
15,600ДЕН
Без данок:15,600ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 148 (5 страни)