Menu
Your Cart

Бироа

Бироа
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 130x60x76 cmБоја:БелаОпис: Бело биро со висок сјај изработено од медијапан и метал. Вклучува и комода со две фиоки. Максималното оптоварување е 40 кг.Рок за испорака 60 работни денови..
11,290ДЕН
Без данок:11,290ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 120 x 60 x 76 cmБоја: Даб крафт белаИзработка: Биро со една фиока изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Со опција фиоката да се монтира и од двете страни* Рок на испорака 30 работни денови..
4,400ДЕН
Без данок:4,400ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 120 x 60 x 76 cmБоја: Даб крафт белаИзработка: Биро со една фиока изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Со опција фиоката да се монтира и од двете страни* Рок на испорака 30 работни денови..
4,400ДЕН
Без данок:4,400ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 110 x 52,5 x 76,5 cmБоја: Како на фотографијата (две комбинации не темен даб)Изработка: Биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм..
6,300ДЕН
Без данок:6,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 160 x 160 x 91 cmБоја: ЦрнаИзработка: Аголно биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Биро прилагодено за компјутерски игри. Широката површина ќе смести три монитори, со дупка за кабли. Бирото има далечинско контролирано RGB осветлување и простор прилагоден за стационаре..
15,300ДЕН
Без данок:15,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 140 х 60 х 75 cmБоја: Сонома Арвен со Кобалт сјајИзработка: Компјутерско биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм*Рок на испорака 30 работни денови..
4,490ДЕН
Без данок:4,490ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 130 x 58 x 76 cmБоја: Стар стил/графитИзработка: Биро со една фиока и една вратичка изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм* Рок на испорака 30 работни денови..
4,990ДЕН
Без данок:4,990ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 173 x 152 x 116 cmБоја: Бела со артисанИзработка: Секција од биро и полици изработена од висококвалитетна иверка од 16мм. Секцијата може да се монтира и лево и десно*Рок за испорака 60 работни денови..
10,990ДЕН
Без данок:10,990ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 173 x 152 x 116 cmБоја: Бела со дабИзработка: Секција од биро и полици изработена од висококвалитетна иверка од 16мм. Секцијата може да се монтира и лево и десно*Рок за испорака 60 работни денови..
10,990ДЕН
Без данок:10,990ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 158 x 66 x 116 cmБоја: Бела со артисанИзработка: Секција од биро и полици изработена од висококвалитетна иверка од 16мм. Секцијата може да се монтира и лево и десно*Рок за испорака 60 работни денови..
8,290ДЕН
Без данок:8,290ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 158 x 66 x 116 cmБоја: Бела со дабИзработка: Секција од биро и полици изработена од висококвалитетна иверка од 16мм. Секцијата може да се монтира и лево и десно* Рок за испорака 60 работни денови..
8,290ДЕН
Без данок:8,290ДЕН
Бренд: Status
Димензии: Биро: 120 x 60 x 76 cm Полица: 120 x 25 x 40 cmБоја: Темна сонома со бела софтИзработка: Биро со полица изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Полицата може да се постави на бирото или да се закачи на ѕидот. Монтажата на бирото и полицата мо..
7,490ДЕН
Без данок:7,490ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 110 x 60 x 76,3 cmБоја Лице: Сонома Даб со Венге Боја Костур: Сонома Даб со Денвер ДабИзработка: Биро изработено од медијапан (лице) и иверка корпус...
7,390ДЕН
Без данок:7,390ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 120 х 39 х 73 cmБоја: - Мултиколор (како на сликата)Опис: Биро изработено од ламинирана иверка и челик обложен со прав. Бирото е дизајнирано со 2 фиоки која може да ги задоволи вашите потреби за складирање и да направи вашата соба да изгледа уредно и чисто. Големиот покрив н..
7,200ДЕН
Без данок:7,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 120 x 62,5 x 75-91 смБоја: - Бела со црнаОпис: Модерно биро за игри која ќе ве импресионира со модерен изглед и додатоци. Изработени од висококвалитетна иверица, покриена со бел меламин, со текстура во имитација на јаглеродни влакна. Дебелината на плочите е 25 mm. Метални нога..
9,290ДЕН
Без данок:9,290ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 110 x 60 x 76,5 cmБоја: БелаИзработка: Компјутерско биро, изработено од иверка, со 4 фиоки...
7,390ДЕН
Без данок:7,390ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: Биро: 120 x 48 x 75 cmБоја: - БелаОпис: Бело биро со две фиоки. Бирото е направена во скандинавски стил со тенки кружни дрвени ногарки, изработени од бор, со две фиоки со водилки за топчиња, наместо рачка служи полукружен рез на горниот раб на фиоката. Максимална носивост н..
8,290ДЕН
Без данок:8,290ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 125 x 73.8 x 60 cmБоја: Како на фотогафијатаОпис: Биро изработено од висококвалитетна иверка 16мм. Совршен избор доколку сакате да опремите која било просторија, на пример, соба за млади. Има удобен врв кој обезбедува висока употребливост. Мебелот особено се препорачува за соби ..
8,900ДЕН
Без данок:8,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензија: 150 x 60 x 74 cmБоја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена)Изработка: Брио изработено од висококвалитетна иверка, со метални црни ногари..
11,300ДЕН
Без данок:11,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензија: 150 x 60 x 74 cmБоја: Даб со сиваИзработка: Биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм, со метални црни ногари*Рок за испорака 60 работни денови..
11,900ДЕН
Без данок:11,900ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 150 x 59 x 120 cmБоја: Сонома арвен со бела мазнаИзработка: Биро и мини библиотека изработени од иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворањеРок на испорака 30 работни денови..
5,490ДЕН
Без данок:5,490ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 120 x 50 x 76.5 cmБоја: Орев адмиралИзработка: Компјутерско биро, изработено од висококвалитетна иверка од 16мми канттрака од 0,45мм. Можност за монтирање во две варијанти*Рок на испорака 30 работни денови..
3,690ДЕН
Без данок:3,690ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 120 x 60 x 76 cmБоја: КостенИзработка: Компјутерско биро, изработено од иверка. Меко затворање на вратичката.*Рок на испорака 30 работни денови..
4,690ДЕН
Без данок:4,690ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 120 x 50 x 75 cmБоја: КостенИзработка: Компјутерско биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм и метална ногарка. Една фиока и една вратичка со меко затворање.* Рок на испорака 30 работни денови..
5,990ДЕН
Без данок:5,990ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 123 x 50 x 76.5 cmБоја: Сонома арвенИзработка: Компјутерско биро, изработено од висококвалитетна иверка од 16мми канттрака од 0,45мм.*Рок на испорака 30 работни денови..
5,490ДЕН
Без данок:5,490ДЕН
Бренд: Status
Димензии: 110 x 55 x 96 cmБоја: Сонома арвен со графитИзработка: Компјутерско биро, изработено од висококвалитетна иверка од 16мми канттрака од 0,45мм. Со меко затварање на вратичката*Рок на испорака 30 работни денови..
4,890ДЕН
Без данок:4,890ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: Биро : 148 Х 60 Х 75см (работна плотна: 120 x 60 cm) Полица за книги со четири полици - 40 Х 36 Х 175,5см Шкаф со две врати и две фиоки - 158,5 Х 36 Х 106смБоја: Сонома Арвен со МДФ Кобалт СјајИзработка:Компјутерско Биро со две фиоки и два отвара изработени од иверка во Сонома ..
18,490ДЕН
Без данок:18,490ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: Биро :120 х 60 х 75 см Кабинет 1 - 80 х 36 х 175,5см Кабинет 2 - 80 х 36 х 175,5смБоја: Сонома Арвен со МДФ Кобалт Сива Сјај и Бела Сјај Изработка: Биро со кабинет со две врати и отворени полици одозгоре и кабинет со четири врати и отвор меѓу нив изработени од иверка во Соно..
16,390ДЕН
Без данок:16,390ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 48 (2 страни)