Menu
Your Cart

Барски столови

Барски столови
БАРСКИ СТОЛ АХЦ-021
-15 %
Димензии: 55 x 57 x 85-105 cmБоја: СиваИзработка: Елегантен барски стол изработен во штоф и црни ногари..
5,942ДЕН 6,990ДЕН
Без данок:5,942ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Столот е ротирачки и прилагодлив во висина, со механизам за гас во столбот за поддршка. Седиштето е изработено од отпорен ABS материјал. Основата е метална, со сјајна хромирана завршница. На основата има и полукружен потпирач за нозе, за поудобно седење. Тркалезната подна плоча обезбедува добра ста..
4,290ДЕН
Без данок:4,290ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Елегантен барски стол изработен во штоф и црни ногари..
6,990ДЕН
Без данок:6,990ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Барски стол изработен од квалитетна вештачка ПВЦ кожа, основата е изработена од метал и има хромирана завршница. На основата има и потпирач за нозе за поудобно седење. Столот е ротирачки и прилагодлив во висина..
3,590ДЕН
Без данок:3,590ДЕН
БАРСКИ СТОЛ ВИЛ
-15 %
Димензии: 48 x 44 x 83-105 cm Димензии на седечки дел: 37 x 36 cm Висина на седиштето: 63-85 cmБоја: КафенаИзработка: Елегантен барски стол изработен во штоф и хромирана ногара..
7,047ДЕН 8,290ДЕН
Без данок:7,047ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Барски стол изработен од висококвалитетен штоф, со дрвени ногари лешник..
7,590ДЕН
Без данок:7,590ДЕН
Димензии: 48 х 43 х 102 cm Висина на седечки дел: 72 cmБоја: Крем (TITAN 100) со златни метални ногари -Темно розева (TITAN 19) со златни метални ногариИзработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф, со златни метални ногари..
7,590ДЕН
Без данок:7,590ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Елегантен барски стол изработен во штоф и црни ногари..
7,390ДЕН
Без данок:7,390ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Столот е ротирачки и прилагодлив по висина, со механизам за гас во основата. Седиштето и грбот се обложени со висококвалитетна вештачка PU кожа во црна боја, зашиени со украсни шевови кои го осветлуваат изгледот на столот...
4,590ДЕН
Без данок:4,590ДЕН
БАРСКИ СТОЛ КАРЕН
-15 %
Димензии: 38 x 40 x 78 cmБоја: Натур-сиваИзработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф на седиштето и дрвени ногари во натур боја..
5,262ДЕН 6,190ДЕН
Без данок:5,262ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Елегантен барски стол изработен во кафена еко кожа и црни метални ногари..
7,790ДЕН
Без данок:7,790ДЕН
БАРСКИ СТОЛ П2
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Оваа барска столица го носи изгледот и практичноста во вашиот дом. Прекрасниот дизајн е бонус кога зборуваме за екстремната удобност на овој барски стол. Меките перничиња обложени со висококвалитетен материјал нудат екстремна удобност, што помага да се поддржат и релаксираат грбот и телото...
5,942ДЕН 6,990ДЕН
Без данок:5,942ДЕН
БАРСКИ СТОЛ РОБИН 2 БАРСКИ СТОЛ РОБИН 2
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Барски стол изработен во еко кожа и хромирана ногара...
4,582ДЕН 5,390ДЕН
Без данок:4,582ДЕН
БАРСКИ СТОЛ ТОРИ ТОП ЦЕНА БАРСКИ СТОЛ ТОРИ ТОП ЦЕНА
-10 %
Бренд: Мебел Ви
Стол со раконаслон изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Црни метални ногари со златни краеви..
5,040ДЕН 5,600ДЕН
Без данок:5,040ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 54 х 52 х 99 х 74 cmБоја: - Кафена со црнаОпис: Барски стол изработен од ткаенина, синтетички ратан и челик обложен во прав. Барскиот стол ви нуди издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашата тераса или во вашата градина и комбинирајте ј..
6,990ДЕН
Без данок:6,990ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Барски стол изработен од платно, свиткана иверица и хромиран челик. Барскиот стол ви нуди издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка...
7,790ДЕН
Без данок:7,790ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 47 х 47 х 103 х 75 cmБоја: - Кафена со црнаОпис: Барски стол изработен од полипропиленска пластика. Барскиот стол ви нуди издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашата тераса или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономиј..
3,990ДЕН
Без данок:3,990ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Барски стол изработен од хромиран челик и лакирана пластика. Барскиот стол ви нуди издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го во вашиот дом и комбинирајте ја естетиката со ергономијата...
3,390ДЕН
Без данок:3,390ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Барски стол изработен од висококвалитетен штоф..
5,390ДЕН
Без данок:5,390ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 37 (2 страни)