Menu
Your Cart

Лежаи

Лежаи
Димензии: 223 х 200 х 132 cm (За душек 160х200 cm)Боја: БежОпис: Лежај изработен од висококвалитетни материјали.Состав на душекот: 1. Навлака за душек (материјално платно + полиестерски влакна) 2. ПУ пена 25 kg/m3-4 cm 3. Мека филц 500g/m3 4. Џебна пружина 14 cm 5. ПУ пена 25 kg/..
53,310ДЕН
Без данок:53,310ДЕН
Димензии: 223 х 200 х 132 cmБоја: СиваОпис: Лежај изработен од висококвалитетни материјали.Состав на душекот: 1. Навлака за душек (материјално платно + полиестерски влакна) 2. ПУ пена 25 kg/m3-4 cm 3. Мека филц 500g/m3 4. Џебна пружина 14 cm 5. ПУ пена 25 kg/m3 -10 cm 6. Платно..
53,310ДЕН
Без данок:53,310ДЕН
Димензии: 223 х 220 х 132 cm (За душек 180х200 cm)Боја: БежОпис: Лежај изработен од висококвалитетни материјали.Состав на душекот: 1. Навлака за душек (материјално платно + полиестерски влакна) 2. ПУ пена 25 kg/m3-4 cm 3. Мека филц 500g/m3 4. Џебна пружина 14 cm 5. ПУ пена 25 kg/..
57,960ДЕН
Без данок:57,960ДЕН
Димензии: 223 х 220 х 132 cm (За душек 180х200 cm)Боја: СиваОпис: Лежај изработен од висококвалитетни материјали.Состав на душекот: 1. Навлака за душек (материјално платно + полиестерски влакна) 2. ПУ пена 25 kg/m3-4 cm 3. Мека филц 500g/m3 4. Џебна пружина 14 cm 5. ПУ пена 25 kg..
57,960ДЕН
Без данок:57,960ДЕН
ЛЕЖАЈ БОЈАНА 160X200 СЕРИЈА ###
-15 %
Димензии надворешно: 172 х 210 х 91 cm Висина на лежај: 41 cm За душек: 160 x 200 cmБои/Дезени: - ПР-01 - Ф-418 - Ф-420 - Ф-496 - Ф-501Механизам: Нема Комбинација: Еднобојна Табла: Сунѓер тип С-20, дебелина 3 cm Ногари: Метални, црни..
14,365ДЕН 16,900ДЕН
Без данок:14,365ДЕН
Димензии: 197,6 х 102,7 х 208,1 cm (За душек 180х200 cm)Боја: СинаОпис: Лежај изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. Модерен лежај инспириран од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на лежајот е бле..
16,900ДЕН
Без данок:16,900ДЕН
Димензија: 205 x 140-180 x 85 cm (за душек 140,160,180 x 200 cm)Боја: Темен орев со светол оревИзработка: Лежај изработен во висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм, древен дезен иверка варио легато Вт 42 ц и иверка варио варна. Можност за монтажа на димензија 140,160,180. Подница не е в..
7,990ДЕН
Без данок:7,990ДЕН
Димензија: - Лежај: 205 x 140-180 x 85 cm (за душек 140,160,180 x 200 cm) - 2xНатказни: 50 х 42 х 37 cmБоја: Темен орев со светол оревИзработка: Лежај со натказни изработен во висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм, древен дезен иверка варио легато Вт 42 ц и иверка варио варна. Со две..
13,300ДЕН
Без данок:13,300ДЕН
ЛЕЖАЈ ГЕНОА СИВА ЛЕЖАЈ ГЕНОА СИВА
-15 %
Димензии: 148,5 x 201,5 x 94,5 cm Димензии за душек: 140 x 190 cmБоја: Сива со оревИзработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка 16мм. Вклучени подници...
13,944ДЕН 16,405ДЕН
Без данок:13,944ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 123 (5 страни)