Мени
Your Cart

ЛЕЖАЈ АДЕРИТО 160 КРЕМ (0)

ЛЕЖАЈ АДЕРИТО 160 КРЕМ  (0)
-20 %
ЛЕЖАЈ АДЕРИТО 160 КРЕМ (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
63,920ДЕН
79,900ДЕН
Без данок: 63,920ДЕН
  • На залиха: 30 дена за испорака
  • Шифра: 18608
Димензии: 163 х 118 х 221 cm За душек: 160 х 200 cm Висина на лежај: 57 cmБоја: КремОпис: Лежај изработен од вискоквалитетен штоф со метални ногари. Кревет бокспринг со душек. Елеганцијата и удобноста со нашиот лежај во крем боја. Овој прекрасен лежај е врвна комбинација на стил и функционалност, идеален за вашата спална соба. Изработен внимателно од висококвалитетни материјали. Неговата крем-бела тапацирана површина нуди несекојдневна елеганција и чистота која веднаш создава удобно и привлечно амбиент во вашата спална соба, не само што ќе го украси вашиот простор со својата присутност, туку и обезбедува висок степен на комфор и поддршка за вашиот одмор.

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност