Menu
Your Cart

Аголни гарнитури

Аголни гарнитури
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 315 х 240 cm 3-тросед: L 235 х W 80 х H 90 cm 2-двосед: L 240 х W 80 х H 90 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на седиште: 52 cm Димензија за спиење: 150 х 240 cmБои/Дезени: - ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА - ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА - ИЗБОР ОД СИТЕ ( ПР ) ПЛАТНАРаспоре..
44,900ДЕН
Без данок:44,900ДЕН
АГ БЕРЛИН Х5168М АГ БЕРЛИН Х5168М
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 290 x 215 x 85 х 105 cmДлабочина на седиште: 55 cmБоја: Темно сиваИзработка: Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф со два релакс механизми..
78,710ДЕН 92,600ДЕН
Без данок:78,710ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 220 х 150 х 80 cmБоја: - Светло Сива (ENJOY 3 TAUPE) - Кафена (ENJOY 4 BROWN)Изработка: Аголна гарнитура која може да се монтира и лев и десен агол. Изработена од висококвалитетен штоф со дрвени ногари..
24,300ДЕН
Без данок:24,300ДЕН
АГ ВАШИНГТОН 50313 ДЕСНА АГ ВАШИНГТОН 50313 ДЕСНА
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 295 x 295 х 100 cmБоја: СиваИзработка: Гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, со електричен релакс механизми...
69,955ДЕН 82,300ДЕН
Без данок:69,955ДЕН
АГ ВЕГА АГ ВЕГА
-15 %
Бренд: MONDIVI
Димензии: 314 х 314 х 86 cm Височина на седиште: 54 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензии за спиење (тросед): 118 х 180 cmБои: - Светло Кафена (1102)-(ECOMARS 1105.03) - Темно Сива (1111)-(ECOMARS 1105.12)Изработка: АГ изработена во штоф со дрвени ногари и апликации. Клик-Клак механи..
67,915ДЕН 79,900ДЕН
Без данок:67,915ДЕН
Бренд: MONDIVI
Димензии: 248x201 x 91 х 91cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 49 cmБоја: - Крем (A0BF DENVER) - Кафена (A0BH DENVER)Изработка: Аголна Гарнитура со Електричен механизам Recliner изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,3 - 1,5 mm дебелина на делот за седење..
96,600ДЕН
Без данок:96,600ДЕН
Бренд: MONDIVI
Димензии: 248x201 x 91 х 91cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 49 cmБоја: - Крем (A0BF DENVER) - Кафена (A0BH DENVER)Изработка: Аголна Гарнитура со Електричен механизам Recliner изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,3 - 1,5 mm дебелина на делот за седењ..
96,600ДЕН
Без данок:96,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 268 х 186 х 83 cm Површина за спиење: 145 х 214 cm Висина на седиштето: 47 cm Длабочина на седиштето: 78 cmБоја: - ГОМЕЗ 1/2/3/14 (како на сликата)Опис: Аголна гарнитура изработена од меко дрво, иверица, дрвена рамка со летви, пена Перници: дрвена рамка со летви, пена Мех..
51,300ДЕН
Без данок:51,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Димензии: 268 х 186 х 83 cm Површина за спиење: 145 х 214 cm Висина на седиштето: 47 cm Длабочина на седиштето: 78 cmБоја: - ГОМЕЗ 1/2/3/14 (како на сликата)Опис: Аголна гарнитура изработена од меко дрво, иверица, дрвена рамка со летви, пена Перници: дрвена рамка со летви, пена Мех..
51,300ДЕН
Без данок:51,300ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 140 (5 страни)