Мени
Your Cart

СТОЛ РОМА СО РАКОНСАЛОНИ ТОП ЦЕНА

СТОЛ РОМА СО РАКОНСАЛОНИ ТОП ЦЕНА
СТОЛ РОМА СО РАКОНСАЛОНИ ТОП ЦЕНА
-7 %
СТОЛ РОМА СО РАКОНСАЛОНИ ТОП ЦЕНА
СТОЛ РОМА СО РАКОНСАЛОНИ ТОП ЦЕНА
СТОЛ РОМА СО РАКОНСАЛОНИ ТОП ЦЕНА
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
5,550ДЕН
5,942ДЕН
Без данок: 5,550ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 12760
Димензии: 58 x 64 x 88 cm Димензии на седечки дел: 50 x 50 cm Висина на седечки дел: 50 cmБоја: - Никел со Црна - Златна со СинаИзработка: Трпезариски стол изработен во микрофибер штоф, хромирана основа и рачка на наслонот.

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност