Мени
Your Cart

ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220

ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220
ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220
ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220
ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220
ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220
ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220
ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 220
1,900ДЕН
Без данок: 1,900ДЕН
  • На залиха: 30 дена за испорака
  • Шифра: 14266

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Димензија108 x 42 x 2,5
БојаСива
Димензии: 108 x 42 x 2,5 cmБоја: СиваИзработка: Сет од три дополнителни полици. Функционален додаток во внатрешноста на гардеробите. Широките полици се одлични за организирање дополнителен простор.Изработени од висококвалитетна иверка од 16мм

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност