Menu
Your Cart

ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО

ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
-16 %
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
ДУШЕК ВИСКО ЛИНЕ 90Х190 АЛМЕРО
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
15,300ДЕН
18,200ДЕН
Без данок: 15,300ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 17985

Спецификации

Default
О Висина на душек32
О Димензија90 х 190
Ф+О Вид душекPOCKET
Ф+О Степен на мекостМек

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност