Мени
Your Cart

ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)

ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)
ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)
ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)
-10 %
ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)
ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)
ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)
ДУШЕК 160Х190 ФОРТУНА БЕСТСЕЛЕР (0)
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
20,430ДЕН
22,700ДЕН
Без данок: 20,430ДЕН
  • На залиха: 20 дена за испорака
  • Шифра: 18208
Висококвалитетен душек кој нуди оптимална поддршка и удобност за време на спиењето. Нејзината конструкција на џебното јадро обезбедува рамномерна потпора на телото, додека повеќеслојните слоеви квалитетна полиуретанска пена обезбедуваат мека и удобна површина за спиење. Душекот е и визуелно привлечен, со специјален систем за 3D лента на страна. Одличен избор за секој кој бара висококвалитетен душек за убав одмор.

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност