Мени
Your Cart

ДЕТСКИ КРЕВЕТ МАРИНЕЛА БЕЛА (0)

ДЕТСКИ КРЕВЕТ МАРИНЕЛА БЕЛА (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ МАРИНЕЛА БЕЛА (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ МАРИНЕЛА БЕЛА (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ МАРИНЕЛА БЕЛА (0)
ДЕТСКИ КРЕВЕТ МАРИНЕЛА БЕЛА (0)
13,900ДЕН
Без данок: 13,900ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 17276

Спецификации

ОПИС (АТРИБУТИ)
Димензија164 х 88 х 60
Димензија за спиење80 х 160
БојаБела
Вид лежајПодница
Простор за складирањеДа
Вклучена подницаНе

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Монтажата на производите не е вклучена во цената и за истата се доплаќа.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Во случај производ кој не е од сопствено производство на Мебел Ви, се испорача различен од прикажаната слика на оваа веб продавница, Мебел Ви не презема одговорност за истото.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност