Menu
Your Cart

ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА

ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
-20 %
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
ДЕТСКИ КРЕВЕТ КЛАРА
Оваа понуда е активна до:
Ден
Час
Минути
Секунди
14,360ДЕН
17,950ДЕН
Без данок: 14,360ДЕН
  • На залиха: На залиха, испорака за 7-10 дена
  • Шифра: 17645

Спецификации

Default
О Вклучена подницаНе
О Димензија206,5 х 97,5 х 70
Ф Димензија висина70
Ф Димензија длабочина97.5
Ф Димензија ширина206.5
Ф+О БојаБела
Ф+О Материјал на изработкаМедијапан
Ф-О Вид лежајЗа подница
Ф-О Димензија за спиење90 x 200
Ф-О Простор за складирањеДа

Инфо за прозводот

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.

Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување

Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака

Бесплатна испорака на сите производи за сите нарачки.

Поддршка

Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Достапност