Menu
Your Cart

Трпезариски маси

Трпезариски маси
ТРП. МАСА 7000 ТРП. МАСА 7000
-15 %
Димензии: 150(+37) x 90 x 79 cmБоја: ОревМатеријал: Трп. маса изработена од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Фиока од едната стр..
20,158ДЕН 23,715ДЕН
Без данок:20,158ДЕН
ТРП. МАСА ЈАГУАР ТРП. МАСА ЈАГУАР
-15 %
Бренд: MONDIVI
Трп. маса изработена од медијапан, со ногари со златна основа. Трп маса која ќе ви овозможи да ја нагласните декорацијата на вашиот престој благодарение на златните детали. Луксузот и префинетоста ќе се поканат во сите ваши прилики, а вашите вечери ќе бидат уште попријатни..
47,855ДЕН 56,300ДЕН
Без данок:47,855ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Модерна трпезариска маса во бел висок сјај. Масата има централна нога и е фиксирана. Изработен е од медијапан материјал...
11,600ДЕН
Без данок:11,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Модерна трпезариска маса во бел висок сјај. Масата има централна нога и е фиксирана. Изработен е од медијапан материјал...
12,300ДЕН
Без данок:12,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. маса изработена од лакиран медијапан и цврсто дрво Белата боја на масата и дава изглед кој хармонично се вклопува со секој ентериер...
21,200ДЕН
Без данок:21,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трпезариска маса изработена од ламиниран медијапан и челик обложен со прав. Модерен изглед комбинирајќи го дабот со црната боја која дава комплетност и ја надополнува функционалноста на мебелот со масата...
15,600ДЕН
Без данок:15,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. Маса изработена од ламиниран медијапан и челик обложен во прав. Масата има голема издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка.Масата со својот уникатен дизајн одлично ќе се вклопи во Вашиот дом. Има модерен изглед комбинирајќи го златниот даб и црната боја...
15,600ДЕН
Без данок:15,600ДЕН
ТРП. МАСА ЏЕРИ ТОП ЦЕНА
-15 %
Димензии: 160 x 90 x 76 cmБоја: ДабМатеријал: Трпезариска фиксна маса израбортена од медијапан (плотна) обложена со фурнир во боја на див даб и црни метални ногари..
16,915ДЕН 19,900ДЕН
Без данок:16,915ДЕН
ТРП. МАСА ЏЕТ 140-180 МДФ ТОП ЦЕНА ТРП. МАСА ЏЕТ 140-180 МДФ ТОП ЦЕНА
-15 %
Димензии: 140(+40) x 80 x 76 cmБоја: - Црна - БелаИзработка: Трпезариска маса изработена од фарбан медијапан висок сјај, плотна од фарбано стакло и инокс основа...
18,615ДЕН 21,900ДЕН
Без данок:18,615ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. Маса изработена од стакло, лакиран медијапан и челик обложен во прав Лакиран медијапан кој обезбедува цврстина и издржливост на материјалот. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за ..
13,300ДЕН
Без данок:13,300ДЕН
ТРП. МАСА АДЕЛ 60 (0) ТРП. МАСА АДЕЛ 60 (0)
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Кружна трпезариска маса, со својата неутрална боја, лесно може да се комбинира со различни палети на бои и естетика. Наслонот за маса е со дијаметар од 60 cm и е изработен од медијапан материјал во сива боја. Основата со два столба е изработена од метални цевки, обложена во прав во црна боја и на м..
4,675ДЕН 5,500ДЕН
Без данок:4,675ДЕН
ТРП. МАСА АДЕЛ 80 (0) ТРП. МАСА АДЕЛ 80 (0)
-15 %
Бренд: Мебел Ви
Кружна трпезариска маса, со својата неутрална боја, лесно може да се комбинира со различни палети на бои и естетика. Наслонот за маса е со дијаметар од 80 cm и е изработен од медијапан материјал во сива боја. Основата со два столба е изработена од метални цевки, обложена во прав во црна боја и на м..
5,525ДЕН 6,500ДЕН
Без данок:5,525ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трпезариската маса има модерен изглед со бел мермерен дезен кој го оживува вашиот трпезариски простор и го прави модерен.Изработен е од керамика која не се крши така лесно. Ногарките на масата се изработени од метални цевки со дијаметар од 49 мм и се обложени со прашкаст во црна боја, за подобра за..
7,200ДЕН
Без данок:7,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трпезариската маса има модерен изглед со бел мермерен дезен кој го оживува вашиот трпезариски простор и го прави модерен.Изработен е од керамика која не се крши така лесно. Ногарките на масата се изработени од метални цевки со дијаметар од 49 мм и се обложени со прашкаст во црна боја, за подобра за..
8,200ДЕН
Без данок:8,200ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. маса изработена од ламиниран медијапан и метална основа. Масата е изработена од медијапан, кој обезбедува цврстина и издржливост на материјалот...
9,900ДЕН
Без данок:9,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. маса изработена од медијапан со природен фурнир и метална основа Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашата кујна...
26,800ДЕН
Без данок:26,800ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. маса изработена од стакло и цврсто дрво - бука и метална основа. Проѕирното стакло на трп. масата дискретно ја нагласуваат масата, обезбедувајќи ја сета софистицираност на функционален дизајнерски елемент...
7,600ДЕН
Без данок:7,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
рп. маса изработена од стакло и бојадисан челик. Елегантно и модерно парче мебел дизајнирано да додаде шарм и стил во вашата кујна...
14,600ДЕН
Без данок:14,600ДЕН
ТРП. МАСА АМБЕР 160-200 СОНОМА-БЕЛА ТОП-ЦЕНА
-15 %
Димензии: 160(+40) x 90 x 75 cmБоја: Сонома со БелаИзработка: Медијапан, хромирана основа и механизам за продолжување..
13,515ДЕН 15,900ДЕН
Без данок:13,515ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Рустикална тркалезна трпезариска маса со механизам за продолжување.Горниот дел на масата е изработен од медијапан материјал и е дебел 1,8 cm, а основата е од масивно дрво...
18,400ДЕН
Без данок:18,400ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трпезариска маса изработена од стакло и бојадисан челик. Модерна трпезариска маса која ќе допринесе адекватнo да го опремите вашиот простор...
13,900ДЕН
Без данок:13,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. Маса изработена од лакиран медијапан и нерѓосувачки челик. Лакиран медијапан кој обезбедува цврстина и издржливост на материјалот. Белата боја на масата и дава свеж и светол изглед кој хармонично се вклопува со секој ентериер. Механизам за продолжување..
32,900ДЕН
Без данок:32,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. маса изработена медијапан плотна и висококвалитетна иверка со механизам за продолжување..
18,300ДЕН
Без данок:18,300ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. маса изработена од стакло и цврсто дабово дрво. Проѕирното стакло на масата дискретно ја нагласуваат масата, обезбедувајќи ја сета софистицираност на функционален дизајнерски елемент...
17,600ДЕН
Без данок:17,600ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. Маса изработена од медијапан, природен фурнир и челик обложен во прав. Одличен избор за оние кои бараат елегантен и практичен мебел за својот дом. Комбинира стил, функционалност и практичност, што го прави идеално решение за вашиот дом. Механизам за продолжување...
29,900ДЕН
Без данок:29,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. Маса изработена од лакиран медијапан и челик обложен во прав Оваа маса е особено практична бидејќи има механизам за продолжување. Ова ви овозможува лесно да заштедите простор во кујната кога масата не се користи, или кога ви треба за повеќе простор...
17,900ДЕН
Без данок:17,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. Маса изработена од ламиниран медијапан и челик обложен со прашкаст прав. Откако ќе истурите течности на масата, веднаш избришете ја да се исуши за да избегнете апсорпција на вода од материјалот на масата...
21,900ДЕН
Без данок:21,900ДЕН
Бренд: Мебел Ви
Трп. Маса изработена од ламиниран медијапан и челик обложен со прашкаст прав. Откако ќе истурите течности на масата, веднаш избришете ја да се исуши за да избегнете апсорпција на вода од материјалот на масата...
19,600ДЕН
Без данок:19,600ДЕН
Прикажани 1 до 30 од 188 (7 страни)